Wpis z mikrobloga

#poznan #wielkiegrillowanie W tym roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja WG, ale będzie to imprez zamknięta tak jak juwenalia. Dlaczego tak jest? Ponieważ podczas ostatniego WG zginął student pod kołami pociągu, nachlał się i zasnął na torach xD I w tym roku nie będzie można wnieś własnego alko to jest kpina.

Czy tegoroczne Wielkie Grillowanie ssie pałkę?

  • Tak 64.0% (32)
  • NIe 16.0% (8)
  • Sprawdzam 20.0% (10)

Oddanych głosów: 50

  • 12
@hadrian3: @Ama-gi: na pytanie co do grilli i alkoholu:

Wielkie Grillowanie UAM: Nie możemy podać wszystkich informacji, bo część z nich jest jeszcze dyskutowana z Władzami oraz Strażą Pożarną i Policją. Emotikon smile Na dniach się wszystko rozjaśni, obiecujemy! Emotikon smile

więc może tak, może nie
@csmrex: Czyli nici z własnej kiełby i alko ( ͡° ʖ̯ ͡°) zrobili z tego juwenalia przed juwenaliami. Przyjedzie Lech ze swoim piwem za 8 zł i kiełba w podobnej cenie. Jakoś na ostatnim WG nie trzeba było dogadywać się z Strażą i Policją. Ale hajs się musi zgadzać.
@Ama-gi: no ten zginął pod tramwajem i już nie można ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie może to i dobrze, bo wtedy taki syf na tym grillowaniu był, że masakra. Żuli pełno itp. W ogóle oni chyba tylko Mesa i VNM'a biorą na to grillowanie. VNM był 2 lata temu, a Mes 3 lata temu. Teraz obaj w tym roku ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Ama-gi: syf na grillowaniu, do domu to akurat ja na pieszo szedłem jak zobaczyłem to bydło ( ͡º ͜ʖ͡º) No mówię, wszędzie żule, #!$%@? butelki i za dużo ludzi. 3 lata temu było tak gdzieś 50% mniej ludzi i było wtedy dobrze.