Wpis z mikrobloga

Paczka doszła już w poniedziałek, ale majówka motzno, dlatego dopiero teraz zdaję relację z uboxingu. Powalczyłem z silną wolą i pomimo tego, że doszła rano do #pracbaza ,otworzyłem ją dopiero po południu nad Wisłą, gdzie grillowaliśmy ze znajomymi. Paczka lekka i wszelakie ruchy oraz dźwięki z wnętrza (oj wiem, walka z silną wolą!) wskazywały, że będzie w niej kubek, ale po rozdarciu taśmy nie ukrywałem zdziwienia, bardzo pozytywnego zdziwienia, że go tam nie było, a znalazłem gadżety, o których istnieniu pojęcia mieć nie mogłem, ale o tym za chwilę. Mirek @x-SANTA-x wykazał się nie lada pomysłowością. W środku super spersonalizowany list, który napisała naprawdę barwna i pozytywna osoba, ale jego zawartości z szacunku zdradzać nie będę. Dalej, zestaw przeżycia każdego mirka (baton + chipsy), które nie przetrwały nazbyt długo przy obecności mojego #rozowypasek i teraz najlepsze, czym jaram się jak dziecko, a 30 już blisko. Spluwa na gumki, która jest prosta w budowie jak cep, ale w tym tkwi jej genialność i niezawodność. W obecnych, trudnych czasach każda broń jest dobra! @x-SANTA-x wiedz proszę, że od teraz adresat Twojej paczki to fanatyk strzelania z drewnianego pistoletu na gumki - cały dom #!$%@? gumkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na poważnie, niby głupia zabawka, a sprawia tyle frajdy! I na deser, przenośny zestaw do minigolfa! Z listu wynika, że najlepsze zastosowanie tego zestawu to kibel + posiedzenie + pusta bateria w smartfonie, ale chyba mam za małą łazienkę na to ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przedpokój mam natomiast długi, tylko jest jeden problem, mianowicie drewniany parkiet („sąsiedzi z dołu go nienawidzą…sprawdź dlaczego……”). Super zabawka – można zabrać na każdą domówkę i delegację – myślę, że będzie mi długo służyła ( ͡ ͜ʖ ͡) Podsumowując, nie sądziłem, że trafi mi się tak fajny i pomysłowy nadawca i że pomysłowością tą sprawi masę uciechy nie tylko mi, ale także moim znajomym, dzięki cumplu!

PS: @x-SANTA-x w Pradze już byliśmy, fajna sprawa, ale trochę mnie zawiodło ich piwo (w Belgii zdecydowanie lepsze!). Włochy powiadasz? My w tym sezonie atakujemy w Gruzję. Aaaaa i na koniec: rozwijaj swoje pasje, pod żadnym pozorem z nich nie rezygnuj, bo cóż może być piękniejszego, jak powiedzenie sobie na łożu śmierci, że wszystkie marzenia przekształciło się w cele, a te z kolei się realizowało jedno po drugim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #wykopaczka #wykopoczta
Pobierz raffaello88 - Paczka doszła już w poniedziałek, ale majówka motzno, dlatego dopiero t...
źródło: comment_1TLKfFIDZpc539IPbc0QRY7YAsL13em5.jpg
  • 2