Wpis z mikrobloga

@Hauleth:

Chodzi mi o ogólny zarys, jakieś ciekawostki, jak wygląda sprawa z profesją np. chemika - na jakiej zasadzie działają te proszki, na jakiej zasadzie odbywają się polowania na mutantów, jakieś przykładowe questy, mniej więcej rozkład dnia. Żeby nie było - przeczytałem regulamin, mechanikę i ten manual w pdfie, więc totalne podstawy ogarniam - chcę żeby mi ktoś po prostu opisał imprezę jakby "od środka".
@ruszka:

Wypady na Wasteland wyglądają tak:

- Bierzesz kałacha i dupę w kroki i idziesz na Wasteland sama lub z przydupasami. Jak chcesz więcej akcji to możesz wcześniej taki zamiar zgłosić orgom.
- Czasami organizatorzy ogłaszają karawanę/questa/łotewa (nie wiem, pijany byłem) i wtedy jest wielki wypad z samochodami. Czasami taka akcja wychodzi od uczestników i organizatorzy się podpinają.

Zasada działania proszków jest opisana w mechanice. Jak mogę Ci więcej pomóc?

Plan
@Hauleth:

Dzięki za odpowiedź! W związku z mechaniką proszków nie rozumiem kilku rzeczy, w mechanicę napisane jest:

Umiejętność pozwala wykonywać chemikalia tylko jednego typu (np. stimpak, radaway, rad-x) określonego podczas uzyskiwania umiejętności. Można uzyskać tę umiejętność wielokrotnie, aby móc wytwarzać różne typy chemikaliów.


Co to znaczy "uzyskać tę umiejętność wielokrotnie"? Czy to oznacza, że jeżeli wybiorę stimpaki, nie będę mógł robić proszków usypiających i tak dalej? I czy można proszku usypiającego