Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
chciałbym zacząć stronglifts 5x5. czy zamiast wyciskania płaskiej mogę robić dipy/wyciskania na ławeczce skośnej z hantelkami? nienawidzę wyciskania sztangi leżąc...

do tego mam problemy z plecami także boję się o martwy, ale zobaczymy
  • 12
@Ch-jogromPL: ale ja naprawdę nie lubię płaskiej i nie cwiczylem jej nigdy bo zatrzymywałem się max na 50 czy tam 55kg. przestałem ja robić tylko hantle skos + dipsy i bez ćwiczeń i na płaskiej poszła siła do góry. teraz chciałbym zacząć jakiś plan treningowy żeby wszystko miało ręce i nogi bo dietę trzymam i planuje redukcję do końca czerwca może trochę dłużej. przez #!$%@? treningi i #!$%@? dietę siła mi
@jokefake: mam problem z plecami ogólnie, często łapią mnie bóle korzonkowe/ nerwobóle i mam siłkę z głowy na tydzień/dwa, czasem więcej. muszę się przejść do lekarza - to wiem. akurat silownia na plecy mi pomogła.
@Ch-jogromPL: no mowie ci, ze nie cwiczylem plaskiej bo nigdy nie mogłem wrzucić więcej niż 50 czy tam 55kg. dałem sobie z nią spokój, zamieniłem na dipsy i hantle na skosie i kiedyś sprawdziłem to 70 poszło bez problemu na serię. teraz na pewno bym nie dał rady, muszę ogarnąć od nowa plan. w końcu dociąć wszystko i masować z głową z dobrym planem. chyba wezmę to 5x5 ale zmodyfikuje pode