Wpis z mikrobloga

@mnichal: nie idź do sieciówki tylko do prawdziwego jubilera i kup biżuterię nawet - 30% taniej jak ma porównywalna w Apart.
W dodatku będziesz mieć niepowtarzalny model, a wiesz, że baby potrafią się pogryźć jak mają identyczne kiecki, a co dopiero pierścionki...
@sidhellfire: Taki był plan. Ale znalazłem dość specyficzny pierścionek tam.
Plus w Warszawie wcale nie ma takiej wielkiej różnicy. Przynajmniej u tych jubilerów których znalazłem. A na jeżdżenie po 100km nie mam chęci ani wymówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xj0ker: Wynika to z tego, ze jakiekolwiek zwrócenie uwagi na finanse i zasugerowanie, nawet żartem, tak bardzo powszechnego cebulactwa wiąże się z jakimiś dziwnymi reakcjami i niemal agresją. Zjawisko stare jak świat i powszechne u facetów, którzy podświadomie - jako alfa - nie chcą być kojarzeni z tym, że takie zachowania wcale nie wynikają z ich statusu społecznego, a zupełnie świadomej woli.
@Shahvee: Ale się spiąłeś? Czyżbyś też kupił pierścionek
@fraulein_: W tych czasach nawet jak ktoś opublikuje badania naukowe, to trzeba każde zdanie rozważać pod kątem zarzutki? To na cholerę piszesz, skoro nic to mu nie pomogło a wręcz zaśmieciło jego tag. Nie dziwię się że tak Ci odpisali.