Wpis z mikrobloga

SHARK VISION-R SERIES 2


@Cerasus: mam ten kask. W porównaniu do pierwszej serii to dużo bardziej wygłuszona i wygodniejsza moim zdaniem. Bardzo dobra widoczność i blenda oczywiście. Wygodniejsze "przełączniki" wentylacji względem pierwszej serii. No i malowania według mnie fajniejsze.
@gerard-kowalski: ja do tych 3 się nie ograniczam niestety Shoei w tej cenie ciężko znaleźć do tego w rozmiarze M (mniej więcej bo wiadomo że rożnie w praktyce to bywa) a w lubelskim coś dorwać to już całkiem lipa.

@vaio: na dniach mam zamiar wybrać się i przymierzyć ten kask bo akurat jest w Lublinie
@gerard-kowalski: w miare dobrze wyciszony na pewno, bleda też bardzo przydatna jest, do tego dobrze by było gdyby był przygotowany do montażu intercomu. O bezpieczeństwie nawet już nie będę wspominać

@vaio: a propo intercomu ma już zagłębienia do montażu głośników???
a propo intercomu ma już zagłębienia do montażu głośników???


@Cerasus: wiesz co nie pamiętam. Musiałbym sprawdzić ale to dopiero za dwa dni będę w domu.
@Cerasus: A mierzyłeś już jakiś na głowie, czy tylko z wyglądu/opinii sobie wybrałeś?
Od siebie oczywiście polecę Icona, bo sam mam i jest zajebisty. Jak kiedyś zmienię, to na inne malowanie.
@enjoi: jeszcze nie mierzyłem żadnego, Nolan i Shark w odpowiednim rozmiarze do sprawdzenia w Lublinie jest. problem jest właśnie z Iconem bo nigdzie w miarę blisko nie mogę znaleźć.

@vaio: to nie będzie problemów
@Cerasus: W warszawie masz 3 dealerów. I jak naprawdę Icon Ci się podoba, to nie marudź. Jechałem z Wrocławia do Stęszewa okrężną drogą (XD), żeby mierzyć.
Czego Ci ludzie nie polecą, to musisz założyć na swój łeb, bowiem każdy jest inny i kaski też różnie pasują.

Zalety Icona:
Zajebiste malowania
Względnie cichy
Tanie szyby (200 zł)
Nie potrzeba pinlocka - jest warstwa antifog
Certyfikaty
Aerodynamika
Wentylacja
Wyjmowana wyściółka
Zajebiste malowania
Kilka