Wpis z mikrobloga

@blink: a nie wiesz od kiedy DAO będzie notowane na POLO ? Widzę że można juz wymieniać ETH na DAO z poziomy POLO co jest świetną wiadomością. Kwestia czy warto zmieniać to na DAO i od kiedy mają być notowane te DAO. Czy od jutra? Ale chyba nie bo jeszcze chyba ICO trwa dobry miesiąc? Mylę się?
@blink: a no to na POLO nie może być wcześniej niż 28 maja po 09tej. Sądzę że do 28meto ETH będzie powoli skupowane. Tak wynika z matematyki. No chyba że ludzie w końcu przestaną wymieniać ETH na DAO. Narazie na to się nie zanosi.dzisiaj chyba ostatni dzień przelicznika 1ETH = 100 DAO
@BITmaniak: 22 godziny z 100dao dla 1eth. Według moich obserwacji przybędzie jeszcze 100-200mln dao dzisiaj, a do końca przedsprzedaży z miliard dao będzie jak nic, dlatego ja zdecydowałem się nie wchodzić.
@blink: i już widać efekty równowagi ETH-DAO Dao rynek się przesyca - ETH zareagował agresywnym wybiciem w dół w ostatnich minutach co jest prognostykiem spadków - jak dużych? Moim zdaniem technicznie sięgniemy testu ostatnich dołków które mogą być albo potwierdzone albo wybite jeszcze bardziej w dół. Ale jak każdy rynek tak i ten może zaskakiwać i równie dobrze to cofnięcie mogło być tylko pułapką dla shortów i wrócimy ponad .0240 .
Ludzie kupują bo zawsze można z tego wyjść w eth, sam w to nie inwestuję


@LAN_gusta: tzn nie można wyjść zawsze. Nie można wyjść z DAO wcześniej niż rozpoczną się notowania a te nie rozpoczną się na pewno w ciągu najbliższych 30 dni.
@blink: 120 BTC ściana to na tym eth pojawia się co chwila. Także nie wzruszam się tym. Dzisiaj takie ściany po 120 BTC i nawet wyższe widziałem wielokrotnie i po stronie Sell i po stronie Buy ale akurat teraz spowodowało to większy ruch. Nawet teraz masz ścianę na 130 BTC po stronie Sell. Pamiętaj jedno dla tych co sterują kursem ETH 130 BTC to jest kwota którą podcierają sobie tyłki.
@blink: no i potwierdziło się to co było do przewidzenia a więc kilka czynników które nakładają się na spadki ETH: Wzrost kursu BTC i presja czasowa w każdej chwili BTC może mocniej wzrosnąć, koniec pierwszego etapu sprzedaży DAO - dump ETH - będą zbijać cenę ETH ponieważ przy tej cenie nie opłaca się grubasom kupować DAO zwłaszcza że wskaźnik wzrósł do 1,5 ETH za 100 DAO.. jeszcze jeden czynnik powodujący spadek:
@blink: Szczerze i z ręką na sercu ? Wczoraj kupiłem 100 DAO za 1 ETH. I to wszystko. Wolę trzymać się ETH. Powiem Ci w ten sposób jeśli masz odpowiedni budżet kupuj sobie np co miesiąc np 10 ETH i 0,5 BTC. i nic więcej nie rób. Ja już do tego doszedłem dawno. że wszystko inne jest po to by nabijać sobie kieszenie BTC I ETH. Dao powstało po to by