Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z słuchawkami Philips SHL3000. Kot przegryzł bratu kabel. Kiedy z jednej strony zdjąłem gumę znalazłem 2 kable. Złoty i zielony. No i git. Natomiast z drugiej strony po zdjęciu izolacji ukazał mi się dziwaczny widok: 6 drucików! Czerwony, zielony, niebieski, złoty, ciemnozłoty, fioletowy #picrel. Jak to połączyć żeby działało. Próbowałem różne kombinacje ale nic to nie daje. Tak, zdjąłem izolacie z drucików lutownicą. Wołam #elektryka #sluchawki #kabel #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz Luqasz100 - Mirki mam problem z słuchawkami Philips SHL3000. Kot przegryzł bratu kabe...
źródło: comment_m8zY7IlfnsIJNPzE5izVnKNhUB1kK0BJ.jpg
  • 15
@TymRazemNieBedeBordo: Po tej stronie gdzie są tylko dwa kabelki, są one grubsze i zupełnie inaczej wyglądają niż po stronie 6. Te są tak jakby każdy w osłonce, a te po stronie 2 są jakby pokryte tą izolacją (tak jak z reguły w słuchawkach). Zdjąłem więcej osłonki i nie ma innych kabelków.
nie wymienił bo strasznie lewy jest do takich rzeczy. Poza tym wygląda na oryginał. Pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Nie było przy tych słuchawkach ani potencjometru, ani mikrofonu.
@Luqasz100: 1. Zdjęcie "dla niedowiarków" dalej nic nie mówi, bo nie widać całego kabla idącego od słuchawki( ͡° ʖ̯ ͡°). 2. Jak się nie wie który kabel do czego idzie to zawsze można rozkręcić słuchawkę i sprawdzić.