Wpis z mikrobloga

@William_Lawson: Nie chcę cię tutaj obrażać, ale taka muzyka może podobać się tylko gimbazie która pałuje się polskim hip hopem i ludziom o płytkim guście muzycznym którym do szczęścia wiele nie potrzeba.

To nie jest muzyka dla dorosłych mężczyzn. To kolejny przykład przesadnego promowania alkoholu, seksu bez zobowiązań, pijackich imprez z trawą i przemocy.

No bo kto normalny i dojrzały będzie się jarał tekstami typu "potem wyruchać można komuś żonę"

Jak
@Namarin: rozumiem, na tekście aż tak zbytnio się nie skupiałem, ale po prostu jego przelot mi się podoba, głównie dlatego to wrzuciłem. Tak już mam, że częściej skupiam się na bicie niż tekście, bo do jego zrozumienia często potrzeba chwili spokoju. Traktuję takie teksty z przymrużeniem oka po prostu :)
@William_Lawson: I to jest chyba sedno dzisiejszego podejścia do muzyki przez młodzież, przymrużają oko karmiąc się beznadziejną papką bo do szczęścia im wiele nie potrzeba.

Ja tam wolę nie przymrużać oka a słuchać wartościowej muzyki która ma jakiś przekaz. Już nawet sama miniatura tego filmu mnie zniechęca.
@Namarin: ja młodzieniaszkiem już dawno nie jestem akurat, a muzyki słucham na okrągło głownie z YT albo innych cmd.fm, żeby jak najwięcej odkryć w swoim życiu, bo mnie po prostu to ciekawi (taka specyfika w #pracbaza). Nie neguj mnie jako człowieka, który słucha tylko kiczu jak nazywasz powyższy kawałek. Podoba mi się i go wrzuciłem eot :)