Wpis z mikrobloga

@Arnoldy: jak jest strona z ciekawym contentem której reklamy nie powodują u mnie epilepsji to wyłączam uBlocka na takiej stronie.

Na przykład cda.pl wyświetla mi reklamy ponieważ nie ingerują w to co robię na stronie, a dość często korzystam to co mi szkodzi. Ewentualnie jakieś strony potrzebne kiedyś do szkoły wyświetlają reklamy.
@wycz: @tomasz-jablonski: @Lapidarny:
#!$%@? prawda. Już to widzę jak po wejściu na każdą stronę sprawdzacie najpierw czy reklamy są inwazyjne i dopiero po analizie zaczynacie beztrosko buszować po stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak jak z tymi co ściągają grę aby ją przejść i przetestować czy opłaca się kupić ;)
@Igorsky: raczej chodzi o ulubione strony. Więc jeżeli wchodzisz tam kilka razy dziennie to kiedyś tam możesz zobaczyć jak wygląda bez reklam i ewentualnie dasz trochę zarobić autorowi.
@Igorsky: raczej chodziło mi o to, że gdy strona ma ciekawy content to wyłączam blokowanie reklam żeby "zapłacić" twórcom. Jeśli reklamy wyskakują z każdej strony jak na Kwejkach czy Bestach to jednak blokuję żeby nie dostać #!$%@?.