Wpis z mikrobloga

  • 5
@UnitrA pale cały czas, co prawda te wkłady HEETS. Maty nie wożę bo mam ładowarkę w pracy a na orlenach/greenwayu wybieram szybkie gdzie 80% baterii to 25-30min
  • Odpowiedz
  • 6
@assninja nie wiem, oferta była dobra. Spory zasięg, mega wyposażenie. Uważam ze Renault sporo się nauczyło po Zoe.
@SuperZenek jak do tej pory to nie wiem, bo planuje trasy z wyprzedzeniem i auto samo Ci szuka ładowarek po drodze. Raczej sie kręcę wokół komina. Na dłuższe wojaże mam drugie auto (superb)
  • Odpowiedz
  • 10
@jurek-gagarin tu miłe zaskoczenie bo jeśli obchodzisz się ostrożnie z pedałem gazu to możesz wykręcić 10% więcej tego co producent podaje w ulotkach.

Odpowiadając na drugie pytanie - musisz mieć świadomość ze tym jeździ się inaczej niż spalinowym. Nie czekasz na rezerwę i nie ładujesz pod korek. Korzystasz z ładowarek, które spotykasz po drodze. Przykład - jedziemy w piątek z żona na obiad, jest greenway obok - cyk doładowanie. Jadę na zakupy
  • Odpowiedz
Odpowiadając na drugie pytanie - musisz mieć świadomość ze tym jeździ się inaczej niż spalinowym. Nie czekasz na rezerwę i nie ładujesz pod korek. Korzystasz z ładowarek, które spotykasz po drodze. Przykład - jedziemy w piątek z żona na obiad, jest greenway obok - cyk doładowanie. Jadę na zakupy i jak mam pusto to wybieram sklep z ładowarką. Nie mam ładowarki w domu, jestem przed zmianą domu. Na duży plus - ładowarka
  • Odpowiedz