Wpis z mikrobloga

W ogóle wyobrazcie sobie mireczki że macie możliwość cofnąć się w czasie i zobaczyć samych siebie, jak byście się czuli?
Gurwa, szczęśliwe chwile byłyby szczęśliwe ale te smutne, wyobrazcie sobie że cofacie się do najsmutniejszych chwil ze swojego dzieciństwa, stoicie z boku i patrzycie na młodych siebie którym w życiu coś nie wychodzi. Jak byście się czuli?
Przypominam sobie kilka wątków z mojego dzieciństwa jak pijany ojciec leży w drugim pokoju a ja go proszę żeby przyszedł na tort bo będę dmuchać świeczki, #!$%@? ja miałem może z 5 lat ale wciąż to pamiętam.
Albo jak w liceum byłem zakochany w przepięknej dziewczynie, ona też mnie bardzo lubiła i zależało jej ale ja odpuściłem bo nikt mnie nie nauczył nigdy walczyć o swoje szczęście.

A może jakbyście mogli na moment się spotkać ze swoim młodym ja to jakie słowa byście przekazali młodemu sobie?

#got #tegierozkminy #podrozewczasiezwykopem #feels
  • 18
@Merkava: Stara dziecinna zabawa mówi, że jak ktoś Ci każe nie myśleć o różowym słoniu to pomyślisz o różowym słoniu. Wracanie do gówna sprzed lat jest tak lipnym zajęciem, że nie robię tego nawet mimo tego, że mi to zasugerowałeś.
@Merkava: Gdyby młody ja wiedziałby kim jestem to: " Nie myliłeś się" i tajemniczo odszedł. Albo "wszystko idzie po twojej myśli"
Takie gierki psychologiczne, bo dużo i łatwo się stresuję nawet dzisiaj
@Merkava: jakbym już ktoś wynalazł maszyne do przenoszenia sie w czasie , to chciałbym zobaczyć wszystkie najważniejsze rzeczy które dzialy sie na swiecie odkąd on istnieje .. jak to wyglądało jak po ziemi stąpały dinozaury i w sumie przed dinozaurami też , jak wymierały , kolejne ery i epoki ... przybić piątke z pierwszymi homo sapiens , zobaczyc jak budowali piramidy i inne cuda swiata , a Jeśli chodzi o spotkanie