Wpis z mikrobloga

Czołem ponownie.

Przed chwilą chciałem się ostatni raz przejechać przed oddaniem moich roleczek, które przejechały 160km od 8 maja - RB Twister.

Wstyd było mi jechać bo trzeszczały jak cholera i jeszcze głośniej niż ostatnio więc postanowiłem wrzucić filmik na youtube.

Dodatkowo powiem tylko, że oprócz tego cholewka rolki prawej nie da się przykręcić tak aby się nie ruszała w górę i w dół xD

Wołam również @csmrex bo pewnie jest najbardziej zainteresowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rolki
  • 10
@DyskretnyUrokElegancji: dźwięk jakby jakaś ośka nie była dokręcona, ale pewnie są dokręcone, więc może szyna krzywa, tulejki czy koła. Nie masz luzów na którymś z kół? Weź złap po kolei każde i poruszaj, nie powinno być w ogóle żadnego luzu.
@csmrex: Szyna dokręcona do buta. Koła dokręcone do szyny. No nie ma co właśnie xD Wczoraj prawą rolkę rozłożyłem na części pierwsze bo już myślałem, że gdzieś piasek się dostał. Co ciekawe 1 koło nie piszczy po dociśnięciu do podłoża ale za to 2,3 i 4 już tak więc możliwe, że to koła walnięte.... Ale jeszcze ta cholewka mnie martwi... No cóż... Rekojma i wymiana... Mam nadzieje, że nie będą chcieli
@DyskretnyUrokElegancji: Rzeczywiście dziwna sprawa. Drugie co przyszło by mi na myśl, to tak jak cmsrex wspominał - uszkodzony core w kole. Ale w kilku? Niemożliwe.

Pewnie na odległość już tu nic nie wymyślimy, ale daj znać jak poznasz źródło problemów.
@Turbator: @csmrex: Oddałem rolki. Czekam teraz na decyzję czy ottzymam zwrot kasy czy zaproponuja mi wymiane / naprawe. Co ciekawe - zgłosiłem to jako wade istotna a dodatkowo cholewke ktorej nie da sie dokrecic i gorna klamre ktora nie zaskakuje przy zamknieciu i nie spychać charakterystycznego pikniecia ;) Gdybym miał to naprawić to pewnie kupiłbym sobie drugie rolki ;)