Wpis z mikrobloga

@siodemkaxx: taktycznie, większość nauczycieli i tak zmywa się koło północy a wtedy reszta patroluje korytarze/salę taneczną (o ile te paralityczne skakanie można nazwać tańcem) . Szybki myk i nawet nie trzeba dokładać do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Studniówka: druga po osiemnastce większa oficjalna impreza dorosłego człowieka.

Nie ogarniam dlaczego w tym śmiesznym kraju z jakiegoś powodu upierają się na taki debilizm jak ban na alkohol na studniówce jednocześnie motywując ludzi do jego przemycania. Mimo że to normalny bal, a nie dyskoteka w gimnazjum.

Wszyscy ci "wychowawcy" (normalnie z pudłem mi się to kojarzy) wiedzą, że tak będzie, ale mimo to mają na to jakiś pressing.

Co osiągają:
- trzeźwości
- trzeźwości na pewno nie, bo młodzi i tak chleją, tylko że z partyzanta,


@bygsyti: Ja uczyłem się w tak zwanym ,,porządnym" liceum, jednym z najlepszych, jak nie najlepszym w województwie i ten zakaz dość drastycznie picie ukrócił, bo sporo lamusów i maminsynków tam się ze mną uczyło.

Jednak ja maminsynkiem i lamusem nie byłem, a już na pewno mnie za takiego nauczyciel nie uważał, bo dziwnym trafem tylko mnie i
bo sporo lamusów i maminsynków tam się ze mną uczyło.


@Songox25: Sam fakt że taki zakaz tworzy podziały jak opisałeś, jest dostatecznym dowodem na jego patologiczność. Normalnie jak w pace... kumaci i frajerzy. (,)

Nawet na tym zarobiłem, bo przy tak dużym popycie podniosłem odpowiednio cenę i jedną z trzech wniesionych flaszek sprzedałem za cenę czterech.


Nie wiem czy Ci winszować, czy załamać ręce...
Sam fakt że taki zakaz tworzy podziały jak opisałeś, jest dostatecznym dowodem na jego patologiczność. Normalnie jak w pace... kumaci i frajerzy. (,)


@bygsyti: Kumaci mieli wywalone na ocenę z zachowania, a frajerzy pilnowali się aby nie dostać nawet najmniejszej uwagi. Cały podział na tym polegał. Jedni wybrali Matrix, a inni się wyrwali z tego.

Nie wiem czy Ci winszować, czy załamać ręce...


Nie lubię cwaniakowania, a
Parafrazując klasyka "Polacy bohatersko rozwiązują problemy nieznane u innych narodów"


@bygsyti: Jakoś żyć trzeba. A tak w ogóle to w innych krajach jest jakoś inaczej? Czy ustawowo łączą dobre szkoły z tymi dla idiotów?
@bygsyti: U nas dopóki nikt nie #!$%@?ł to nauczyciele nie zwracali uwagi na alkohol. Jeden chłopak przegiął i jego KARĄ było tańczenie i przebywanie z nauczycielami przez 2 godziny aż mu przejdzie (w tym mega seksowną panią od angielskiego także bardziej #wygryw niż #przegryw). Po studniówce nauczyciele zadowoleni że dawno nie było tak świetnej imprezy.
W innych krajach (tych normalnych naturalnie) zasad jest mniej, mniej jest zasad kretyńskich, ale zasady które są, są respektowane.


@bygsyti: Niemal dwa wieki uczenia się społeczeństwa, że jak władza wprowadza jakieś prawo czy zakaz, to zapewne po to, aby #!$%@?ć obywatelowi zrobiło swoje.
@ses_pemiderewy: Nie o to chodzi. Po prostu nie ogarniam dlaczego co do zasady traktują dorosłych ludzi jak dzieci!

@Songox25: Ależ ja wiem o tym. Tylko że ilekroć ktoś (np. #testoviron) mówi otwartym tekstem, że Polacy są generalnie rzecz biorąc mniej cywilizowani od narodów Zachodu (nie wnikając w przyczyny), to seby i janusze trzęsą się z oburzenia.
ale wy wszyscy macie przewalone. U nas był leginty alkohol, nawet dyrektor z nami się napił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sauler: Przewalone? Skądże znowu, po prostu można się było poczuć jak przy wnoszeniu alkoholu na bal gimnazjalny.
Dreszczyk emocji i te sprawy.

Wchodząc tam w nowym garniturze, z piękną dziewczyną pod rękę, wnosząc niebezpieczny ładunek i omijając ochronę można się poczuć jak facet, który kojarzony jest z
S.....5 - > ale wy wszyscy macie przewalone. U nas był leginty alkohol, nawet dyrekto...
@Songox25:

Wchodząc tam w nowym garniturze, z piękną dziewczyną pod rękę, wnosząc niebezpieczny ładunek i omijając ochronę


Skojarzyło mi się raczej z tym typem ( )

A więc, po raz to kolejny przychodzi mi opisać pewną historię również z lotniska Ławica, która miała miejsce czas jakiś temu.


Kto lata samolotem, ten wie, jak procedury wyglądają, ale wspomnieć nie zaszkodzi.

Otóż gdy zamierzasz owym samolotem lecieć, masz