Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mirasy i mirabelki co się wydarzyło bo to jest true story, naprawdę xD

Mam brata w Niemczech który już tam parę lat mieszka i ma córkę w drugiej klasie podstawówki. W poniedziałek pojechała ze szkoły na wycieczkę pięciodniową i teraz najlepsze xD nauczycielki zarządziły, że dzieci umyją się tylko RAZ na cały ten tydzień, w środę xDD rozumiecie to #!$%@?? jedno mycie na pięć dni

Córka brata jako jedyna myła się codziennie, musiała o to prosić (!!!) żeby jej pozwolili, nadmienię że jest jedyną Polką w klasie, reszta to Turcy i Niemcy. Jak mi ktoś powie, że Polacy się nie myją to go wyśmieje i opowiem mu tę historię xD

AHA i jeszcze, od szóstej klasy podstawówki mają im wprowadzić przedmiot higiena osobista XD

#patologia #niemcy #truestory #heheszki
  • 15
Luuuudzie, jestem w Niemczech na erasmusie, w zeszłym semestrze mieszkałam z Turką i Belgijką, myły się max. 2 razy w tygodniu. Kumpel mieszkał z ciapaczkami, mówił, że to samo.

Dodając jeszcze info, Turka muzułmanka modliła się w pokoju na swoim dywaniku, ledwo mówiła po niemiecku, angielskiego zero, więc nasz kontakt był znikomy. Była chuda i malutka, codziennie smażyła na głębokim tłuszczu, zostawiając połowę kuchni obryzganą olejem. Belgijka za to światła, nowoczesna kobieta