Wpis z mikrobloga

#rowerowyslask #rowerowetarnowskiegory #szosa

W zeszłym roku nic z tego nie wyszło, zatem kolejne podejście.

Co powiecie na jakieś wspólne jazdy, Kraków fajnie ciśnie, może weźmiemy z nich przykład?

Proponuję jutro wypad do Pławniowic. Godzina do dogadania, ale raczej przed południem. Tempo pewnie w okolicach 25 km/h. Start np z okolicy https://www.google.pl/maps/@50.3876364,18.8121482,17z

Jacyś chętni? @zpord @Jarython
  • 25
@Ned: raczej nie dam rady cały czas takiego tempa, dopiero się rozkręcam ale jakbyście gdzieś turystycznie jechali to chętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Konkol jak dla mnie może być i 22 średniej. Nie wiem co na to pozostali, o ile ktoś jeszcze będzie chętny, ale myślę, że się dogadamy.
@Ned: Będziecie jechać przez Pyskowice? Ja mogę tam być o 9:00, tak wcześnie, bo o 12:00 juz musze byc w domu. Ja też rekreacja, bo dopiero co kilka dni temu kontuzja odeszła.
@Konkol @Ned: Bardzo słabo, będę po 22 w domu. Może niedziela jeszcze po południu wchodzi w grę, ale co do jutra to tak jak piszę 9:00 / 9:30 mogę być w Pyskowicach, coś pokręcimy i będę zawijać.
@zpord: Żeby być na 9 w Pyskowicach musiałbym wstać przed 7, a planowałem się wreszcie wyspać. To może zrobimy tak, że jutro koło południa pojedzie ten kto może, a w niedzielę po południu jakieś poprawiny, żebyś się załapał? ;)
@Ned: Napisałeś przed południem, więc sugerowałem się, że dam rade :) Spoko, to nie ostatni weekend w tym roku, ja i tak jadę na Pławki więc jak coś to szepne co tam słychać. Jeśli podpasuje godzina i miejsce, to jak najbardziej, mogę cisnąć.
@Ned: @zpord: @Konkol: Niestety, ale akurat jutro pracuje do 13, pewnie później coś pokręcę jak pogoda pozwoli. Dzięki wielkie za zaproszenie, chętnie się skuszę następnym razem na coś rekreacyjnego ze słodką nagrodą na koniec. Pamiętajcie, że DW 901 jest w remoncie do Pyskowic. Jeździ się przez Toszek. Chociaż zależy kto z jakiej strony jedzie. ;-)

Z okolicy to chyba jeszcze @cherrycoke2l @wojtasu ?
@Jarython: Jechałem w tamtym roku w lecie od skrzyżowania przy Błażejowicach 907/DW901 była tylko warstwa zasadnicza i dałem radę, a teraz tam pewnie wygląda dużo lepiej, dadzą rade :) Droga 94 jest dość niebezpieczna, jeżdżą tam po 130/140... Jechałeś 901 w tym roku?
Skąd jesteście dokładniej mówiąc?
@Ned: No pogoda zapowiada się znośna, więc pewnie około 15 będę startował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zpord: Tarnowskie Góry. Ja zazwyczaj jeżdżę DW i DK - nie ma tragedii.
Jadąc od Wielowsi jest nakaz jazdy przez Toszek do Pyskowic. Nie wiem jak ta droga wygląda dalej, może szosą da się przejechać, ale parę razy się nadziałem i jak widzę objazd to objeżdżam. Z tego co kojarzę
Pobierz J.....n - @Ned: No pogoda zapowiada się znośna, więc pewnie około 15 będę startował. ...
źródło: comment_bB5i4Dtf33GhPeYCc0qo1B1sUCZ47zt1.jpg
więc pewnie około 15 będę startował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jarython: O ile nie przeszkadza Ci, że Cię spowolnię, to bym się pisał.

Skąd jesteście dokładniej mówiąc?


@zpord: Radzionków