Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pół roku temu zdradziła mnie dziewczyna, byliśmy razem prawie 3 lata. Poznała bolca w pracy i ukrywała nasz związek. Od tamtej pory nie odzywaliśmy się, zero kontaktu, a dziś o dziwo napisała do mnie na messengerze, że zdaje sobie sprawę, że rozstaliśmy się w nie za fajnej sytuacji i czy miałbym ochotę się spotkać i wyjaśnić wszystko, żeby zamknąć rozdział itd. Z ciekawości wszedłem na jej instagrama i nie obserwuje już tamtego gacha, zdjęcia też usunęła, czyli im nie wyszło i sprawdza, czy dalej ma u mnie jakieś szanse xD i teraz tak: zastanawiam się czy kompletnie olać karyne, w ogóle nie odpisywać, czy może spotkać się z nią ze 2-3 razy,(może nawet zabrać gdzieś na kawę), zrobić jej nadzieję, może ewentualnie #seks ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nagle z dnia na dzień obrócić się na pięcie i całkowicie urwać kontakt? Która opcja waszym zdaniem będzie rozsądniejsza? Może macie jeszcze jakąś inną do zaproponowania od siebie mircy? #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 90
@mirko_anonim:

Kurde ziomek. Zdradziła Cię, nie wyszło i sobie nagle o tobie przypomina. Żenada straszna. Przecież ten czyn nie ma żadnego usprawiedliwienia. Pamiętaj że ona nie myślała o tobie kiedy była z obcym ch*em, a Ty w tym czasie byłeś sam.
Ja bym odpuścił, przy czym ją wyśmiał totalnie. Taka osoba nie zasługuje na poświęcenie jakiejkolwiek uwagi. Pokazała swoją wartość i na tym etapie trzeba to zakończyć.
@mirko_anonim: Niepopularna opinia. Jezeli nie potrafisz odpuscic i jej olac jak to zawsze sugeruje wykop to sie zemscij i tyle. Jezeli nie odpusciles dotychczas to jedyne co mozesz to sprobowac odpuscic. To jest jak z wybaczaniem, powiedzenie wybaczam nie oznacza ze wybaczyles. Jezeli to nie nadeszlo mimo pracy to sila woli nie zmusisz sie zeby odpuscic.
Dlatego jak masz taka potrzebe to sie zemscij. Z pelna swiadomoscia konsekwecji wlasnych czynow.
@mirko_anonim: Ja bardzo podobna sytuacje wyjaśniłem tak:
1. Spotkanie na kawę- ona wybiera miejsce, płaci za te ‚randeczke’. Grasz, ze wszystko jest super
2. Spotkanie u Ciebie/ niej, winko, oglądacie film czy co tam lubiliscie robić. Bez zbliżeń!
3. Spotkanie u Ciebie/ niej. Tu już są zbliżenia, pieprzysz ją, robisz z nią co chcesz. Jak już sobie skończysz leci tekst, dosłownie: ‚No to by było na tyle, dzieki’. To rozczarowanie i
Spotkanie u Ciebie/ niej. Tu już są zbliżenia, pieprzysz ją, robisz z nią co chcesz. Jak już sobie skończysz leci tekst, dosłownie: ‚No to by było na tyle, dzieki’. To rozczarowanie i jej mina jest bezcenna.


@padamczyk: Zajebisty sposób na to, żeby pieprzyć się później z lipnym oskarżeniem o gwałt, albo wyjaśniać w sądzie albo komornikowi, że "jakaś ciąża" to faktycznie nie jest jego dziecko ( ͡°( ͡°