Wpis z mikrobloga

Nie dopisałem ale @dadas ma rację ... bardziej interesuje mnie naked ;) chociaż biorac pod uwagę, ze chce wyjechać z miasta na dluższe trasy to sport nie jest całkowicie skreślony ;)

@dadas: gdzie tam offtop ^^ sam chętnie poczytam :)
@Mw_Q: Z750 zajebiste moto. Zadziorne i wygodne. No i wyglada nornalnie, a nie jak rusztowanie . Opini @stitch o Kawasaki nie sluchaj, bo on tej marki nie lubi i nie potrafi byc obiektywny. Ja bym wzial piekna Z750, a nie jakies rusztowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A po za tym, skoro chcesz 1000 to lepiej kup Z1000. Jeszcze lepsze moto. Mialem kiedys i chyba kolejne zwnoy bedzie
@urwis69: to chyba Ty nie potrafisz byc obiektywny. tylko przez Twoja milosc do kawasaki je polecasz ,a ja napisalem, ze nei jest zle, ale nie ma totalnie polotu. Jest ich od cholery na drogach, co drugi naked mijany to Z750. SV da duzo wiecej funu z jazdy, raz, ze to v2 w litrze, dwa nie jest zmulone jak zeta, trzy jest go malo na drogach i poczucie indywidualizmu daje mega.
@urwis69: nie dodawaj sobie, bo wcale go tu nie hejtowalem. Po prostu jest go cholernie duzo na drogach i nie jest zaden wyjatkowy. Co innego Z1000, ktore zaproponowales ono jest swietne. I troche zle interpretowales moje slowa. To, ze nie przepadam za ta marka nie oznacza, ze bede ja hejtowal non stop. HD i innych cruiserow bardziej nie lubie ;P chyba przeoczyles pare razy jak polecalem ER6 jako swietny motocykl :)
@Stitch:
Nie dodawaj sobie, bo wcale nie napisalem, ze go tu hejtujesz. Hejtujesz ogolnie Kawy. i to jest fakt.
Ale to nie swiadczy zle o marce, tylko raczej o Tobie.
"nie bo nie" pamietasz te slowa? Mowia bardzo duzo o Twoim obiektywizmie w sotunku do marki zaczynajacej sie na K, a konczacej na I.

Btw. I co byles w koncu u tego seksuologa? ;]]]

Polecasz gosciowi moto argumentujac tym, ze jest
@urwis69: oh, widze bardzo boli Cie to, ze nigdy nie kupie Kawasaki, bo nie ;)

a polecam SV miedzy innymi przez to, ze nie spotka za czesto drugiego takiego, przede wszystkim lepiej sie jezdzi niz Z750 ;) ale o tym juz chyba zapomniales, ogladajac na drogach non stop ten sam motocykl zaczyna sie nudzic, co innego jak jest go jedna sztuka w rejonie/ x moto ;) jakby bylo Z1000, to sugerowalbym