Wpis z mikrobloga

@sorhu: Dopytam naszych speców od aplikacji mobilnej, ale z tego co wiem obecnie będziemy się skupiać na przebudowie całego procesu online, a programiści to niestety zasób skończony :(
@Envelo: Rozważacie wprowadzenie apki która ma tylko jedną funkcjonalność, a mianowicie śledzenie przesyłek?

Właściwie tylko do tego używam aplikacji mobilnej Envelo i mi nie potrzeba kombajnu do wszystkiego.

Z możliwości serwisu wolę skorzystać z przeglądarki w komputerze.

I ta smutna reklama na liście obserwowanych przesyłek... Niepotrzebnie zajmuje miejsce. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sorhu: Trudno w tym momencie powiedzieć. Śledzenie przesyłek jest zdecydowanie najpopularniejszą usługą, ale póki co nie ma planów jej wydzielenia. Niemniej jednak rozważymy :)

Jeżeli chodzi o reklamę... Cóż, aplikacja jest darmowa. Rozumiemy, że patrzenie na reklamy rzadko jest przyjemne, ale musimy się jakoś reklamować :)
@Envelo: Tylko czy jest sens? Jak ktoś już jest w apce Envelo to po co mu ją reklamować?

Chociaż na to sens. Przejrzałem was. Wsadziliście reklamę płatnej funkcji w darmową funkcję, która jest najczęściej używana. Przebiegłe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jest natrętna i wizualnie nie odstrasza, więc wybaczam. ( ͡º ͜ʖ͡º)