Wpis z mikrobloga

@plnk: to jest plastik z AleBrowar, ale fajny, bo sztywny i wielorazowy. Jest za niego kaucja 2 zł. Szkło festiwalowe to chyba pokal, ale dokładnie nie wiem, bo nigdy nie kupuję. Cena w okolicach 20 zł. Do tego niektóre browary wystawiają też swoje szkła.

@Hmrogrz: kufel w sensie pół litra? Różnie, ale przeważnie 10-12 zł. A jeśli pytasz o ten pojemnik ze zdjęcia to odpowiedź masz wyżej :)
@WatchYourBack: ja mam kilka kufli festiwalowych z różnych edycji i jeden pokal. ;) Niestety na teku 2.0 się nie załapałem (kupiłem później zwykłe bez nadruku i mam dwa :-p). No nic, mam tam po drodze z pracy, podjadę i zobaczę co tam mają fajnego.
@gorush: kolejki większe z godziny na godzinę. Do +/- 17:30 było na bieżąco, teraz trzeba w niektórych miejscach trochę poczekać. Najbardziej oblegany jest bankomat (jest jeden na cały stadion).
Wrażenia dobre, bo ceny nie wzrosły w stosunku do zeszłego roku - co wcale nie znaczy, że są niskie. Atmosfera fajna.
@gorush: gotówkę warto zabrać (kartę obsługuje tylko część stoisk), dla mnie idealnym wyjściem jest ten plastik z AB - ale jak kto woli, można kupić szkło festiwalowe, można przynieść swoje (ochrona na wejściu CHYBA nie ma nic przeciwko, szukają tylko alkoholu).
Jutro? Nie wiem, prawdopodobnie też. Jakby było jakieś małe wykop party to wołaj, bo mogę nie śledzić Mirko na bieżąco ;)