Wpis z mikrobloga

@brtk122: Tadeusz Bas, na Nawrót 7 bodaj, tuz obok parkingu dość taniego. Jeden garnitur po dużych przeróbkach i zrobił 10/10, obecnie drugi i jeszcze jedna marynarka są w trakcie.
Facet drogi nie jest, ale musisz u niego przymierzyć garnitur żeby było widać co jest do poprawki. U mnie wystarczyło skrócić rękawy oraz nogawki, a to proste prace. Gorzej jak trzeba zwezic talie czy rozpruwać rękawy. Ja chyba zmiescilem się w 100zł. Ogólnie ciekawa postać i w łodzi dosyć znana. Wpisz jego imię i nazwisko w Google i powinieneś znaleźć wywiad z nim na szarmant.pl
@bravenewworld63: @brtk122: Pierwszy garnitur 350 zł, natomiast to był garnitur o rozmiar za duży 15 kg temu. Było do poprawki wszystko - znaczne skrócenie spodni, zwężenie w pasie, bardzo mocne wytaliowanie marynarki, skrócenie rękawów, zwężenie w barkach włącznie z podcięciem poduszeczek - to ostatnie znacznie podbiło cenę bo to trudna i czasochłonna przeróbka. Teraz mi policzył 330, ale są spodnie do skrócenia + wypuszczenie materiału w pasie i wykończenie, marynarka