Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki! Mam kilka nowych informacji dla Was!
1. Od dzisiaj wreszcie działa porządna mobilna wersja AliPaczki( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Pojawił się wyczekiwany test filtra UV w okularach firmy VEITHDIA ( na hasło AliPaczka.pl rabat 5% na wszystkie okualary VEITHDIA )

3. Przesyłki z #banggood mają już na AliPaczce śledzenie zanim zostaną dostarczone do NL Post.

4. Jako, że AliPaczkowe statystyki cieszą się sporym zainteresowaniem to mam dla Was kilka dodatkowych cyferek które nie są normalnie publikowane ( ͡º ͜ʖ͡º)
►Aktualnie od nadejścia do WER Warszawa do kolejnego statusu mijają średnio 4 dni. Niestety można zauważyć pewną regułę dla około 90% paczek, ten czas to albo 1 dzień albo między 5 a 10 dni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
►Przez urząd celny zatrzymywanych jest niecałe 4% paczek - ta liczba jest mało miarodajna, ponieważ wiele zależy od tego czy paczka wygląda na telefon/tablet/drona więc podaje ją jako ciekawostkę. ;)

4.76 Korwin

Gdyby w nowej wersji mobilnej pojawiły się jakieś błędy to proszę dajcie mi znać :)
Zapraszam do obserwowania tagu #alipaczka
#aliexpress #gearbest #tracking
Pobierz AliPaczka - Mireczki i Mirabelki! Mam kilka nowych informacji dla Was!
1. Od dzisiaj...
źródło: comment_Pph483toiByzYpHnnVLQ0xY6Y8hgQd4H.jpg
  • 12
Niestety można zauważyć pewną regułę dla około 90% paczek, ten czas to albo 1 dzień albo między 5 a 10 dni ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AliPaczka:

jak pracuja wg metodologii LIFO a nie FIFO, to inaczej wygladac nie moze :P

ta liczba jest mało miarodajna, ponieważ wiele zależy od tego czy paczka wygląda na telefon/tablet/drona więc podaje ją jako ciekawostkę. ;)


@AliPaczka:

mocno niewiarygodna :P