Wpis z mikrobloga

@RealAKP: nie mogłem znaleźć aktualnego zrzutu ekranu, więc wklejam trochę nieaktualną mapkę poniżej. Droga jest pomiędzy Akureyri, a F26. Na mapie w grze najciekawsze elementy tej trasy oznaczone są ikonkami płatka śniegu oraz auta terenowego.

Czasowo jak najbardziej można brać, ale bądź świadomy, że średnie prędkości są tam bardzo niskie - ta droga to przede wszystkim wyzwanie (szczególnie jeśli masz ciężki ładunek). Na oblodzonych fragmentach warto też mieć kierownicę z pedałami
rss - @RealAKP: nie mogłem znaleźć aktualnego zrzutu ekranu, więc wklejam trochę niea...

źródło: comment_7ixs2WwrrwL5GEY4BPxo1Mfv6nEiQKst.jpg

Pobierz
@chuckd: Pamiętam :) Ale najpierw musiałem czekać dwa tygodnie na update proMods, bo na oculusie nie mogę wrócić do starszej wersji ETSa (wsparcie jest tylko dla aktualnej). Wczoraj natomiast pojechałem z rozpędu do Przemyśla :D Ale może wezmę specjalnie jakieś szybkie zlecenie, żeby to przejechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chuckd: Na razie nie wygląda to dobrze, ETS nie wyświetla podglądu na monitorze, Shadowplay nagrywa czarny ekran ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale jeszcze nie dojechałem tam, jestem dopiero w Norwegii więc może jeszcze coś wymyślę.
@chuckd: Nie. To tylko kwestia gry. Udało m się zmusić już ETSa żeby mirrorował na monitor obraz z oculusa, ale przy próbie nagrania czegokolwiek Shadowplay się wykrzacza.
@RealAKP: To grubszy problem chyba... :/ Szkoda.
Tak mi brakuje możliwości rozglądania, że ciężko to opisać. Nie umiem jechać prosto i rozglądać się myszką. Zawsze to się źle kończy. Nie dalej jak wczoraj jechałem do Bergen przez piękny most, chciałem podziwiać widoki i wylądowałem na boku. Ładunek uszkodzony w 25% i zlecenie z WOT szlag trafił :)
@chuckd: Fatalna sytuacja ( ͡° ʖ̯ ͡°) W każdej grze samochodowej i w każdym symulatorze rozglądanie się bardzo pomaga, ale w ETS wyjątkowo. Najlepsze jest wychylanie się przez okno podczas parkowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)