Wpis z mikrobloga

Witam. Widzę że mój kupon już się pojawił na wykopie. Wielu z was zarzuca mi że jestem #januszebukmacherki ale jest kilka przesłanek za tym że wybrałem sts a nie bet365. Poza tym problemy z prawem mogą być. Ale skoro już kupon się pojawił na mikro to może zrobie małe #rozdajo . Jeśli kupon mi wejdzie zasponsoruje busa i bilety na mecz z Ukrainą do Maryslii 50 osobm które zaplusujo ten wpis :) lub jesli ktoś nie może jechac, 1000 zł w gotówce :)) . Jeśli nie... no cóż. Zostanę z niczym :) bawmy się na całego! :)) @powodzenia wszystkim ! #bukmacherka #pokazkupon #euro2016 #polakibiedakicebulaki #polakicebulaki #januszebiznesu
źródło: comment_o4StzxTt11HlU99qWcPTn5keWyXDud9Z.jpg
  • 296
@bart88uk: Walter White Jr. kończył nocną wartę w serwerowni wypoku. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których White wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzielne poranki.

Stękanie ćwiczącego lewicę Skinnera dobiegało zza rzędu wykopowych monitorów. White automatycznie podłożył ociekające potem dźwięki pod obraz żony osadzonej na knadze Skinnera. Intuicja podpowiadała mu, że lekko otyły kolega z pracy przebiera palcami po najkrótszej części
@bart88uk: Jeśli to nie fake to szanuję Cię mirku. Nie za to, że postawiłeś ten zakład, tylko za to, że udało Ci się zrobić tyle pieniędzy. Chociaż w nicku masz "uk" więc dla Ciebie to chyba bardziej 17.000 funtów. Pozdrawiam, życzę bogactwa ;)
@bart88uk: doskonale ulokowany hajs, Nawałka #!$%@? taki plan taktyczny, że #!$%@? ich już w pierwszych 15 minutach. a wszystko po to, żeby pokazać Loewowi jaki jest mały i oczywiście nie uścisnąć z nim dłoni po meczu.
@bart88uk: nie mam pojęcia, nie sprawdzałem nawet kursów, ale powinien być niezły
chorwacja powinna wygrać, zapewni sobie awans bo w 3. meczu hiszpania, czesi nie mają super zespołu i na pewno ta porażka w końcówce ich podłamała,
rumunia to dla mnie setka, muszą grać o 3 punkty żeby wyjść z trzeciego a albania zostawiła tyle sił z francją że od 75 grali już na oparach, poza tym to samo co z