Wpis z mikrobloga

@Litu: oj żebyś wiedział jak bardzo xD coś mi się w głowie poprzestawiało i zgłaszałem tak jak teraz i pomyślałem dzisiaj : no kurde dziwne, przecież zawsze to było xD zaćmienie mózgu albo za mało kawy :D
@acidd: widziałem tamten wpis i twoje komentarze. Niesamowicie ciekawi mnie skąd u ciebie taki buldupy? Może za długo w internecie jestem ale ani to ciekawe ani szokujące. jeden z tych obrazków które mówi się "meh" i scrolluje dalej. 4chanowe rysunki skonczyly robić na mnie wrażenie jak miałem 17 lat.

acidd od 7 lat 7 mies. na Wykopie


Tymbardziej dziwie się reakcji...
@Python: wyjaśniałem to wcześniej autorowi komentarza, że w*&rwiłem się bo są tutaj też dzieciaki (wiem, że gorsze rzeczy mogą oglądać jeśli chcą).
Po drugie: tak widziałem gorsze rzeczy ale to nie znaczy, że mam nie reagować lub że takie g można tutaj wrzucać.

że w*&rwiłem się bo są tutaj też dzieciaki


@acidd: Mirko to ostatnie miejsce do tatusiowania ;) Jeśli ktoś jest za młody na takie rzeczy to stanowczo powinien zrezygnować z mirko. Serio. Same treści potrafią wykrzywiać tu psychikę a co dopiero randomowe obrazki z neta ;)

Oczywiście masz prawo do takiej reakcji, ale wydaje mi się ona nie tyle zbędna co... bezcelowa. Walka z wiatrakami i tak naprawdę równie dobrze możesz próbować