Wpis z mikrobloga

@DrKittens: no to jeżeli chcesz mieć jakąś szansę na zbicie tej kary, to zaproponuj książki, których w bibliotece nie ma (mało realne, że zdecydują się na duble, albo pozycje sprzed 3-4 lat) lub napisz żeby oni ci dali listę czego im brakuje.
@thekes: W sumie to co tam chciałem im dać, to były jakieś starsze podręczniki do literatury, ale dobre ponoć. W sumie to nie mam wielu nowych książek. Zresztą, przecież nie dałbym im 6 nowych książek, to by mogło w ogóle przekroczyć tę kwotę lub się do niej zbliżyć (czyli 195 zł). Ale pomyślę...
@DrKittens: a w tej bibliotece jest dział z takimi książkami? Dobrze, gdyby podarowane pozycje wpasowywały się w ogólnie, dostępną literaturę. Nikt ci nie weźmie książek od czapy, bo potem nie ma co z nimi zrobić. W dodatku po takie książki mało kto sięga, więc będą mieć "dylemat" - albo brać książki, które mogą zalegać, albo brać kasę i mieć nowości i tym samym uszczęśliwić czytelników ;) Więc jeżeli chcesz realnie uniknąć
@thekes: Kurde, masz absolutną racje, chciałem się po prostu na symboliczny gest rzucić :d
Chyba pożegnam się wtedy z moją "Historią Malarstwa" Wandy Beckett i kilkoma pierdółkami, zobaczymy co powiedzą. Jak nie będą chcieli to zapytam o listę. W ogóle dzięki za rady :P