Wpis z mikrobloga

Uszanowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co robicie po zaświeceniu się kontrolki rezerwy paliwa?
Ja niezwłocznie kieruję się na stację w celu zatankowania, mając cały czas obawy, że gdzieś stanie. Auto oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast znajomy śmiga prawie to ostatniej kropli w baku. Wskazówka już prawie "sięga dna" a on jeszcze pojedzie to tu to tam i jeszcze tam i tu...

A jak się ma sytuacja u was?

#auto #samochody #motoryzacja #paliwo
laza - Uszanowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co robicie po zaświeceniu się kontrolki rezerwy pal...

źródło: comment_vBxThH6EI82B0pRI7j0A2RllxQj7et26.jpg

Pobierz

Po zaświeceniu rezerwy?

  • Tankuję od razu 59.4% (1004)
  • Jeżdżę do ostatniej kropli 27.3% (461)
  • Użytkuję piechoto-busa 13.3% (225)

Oddanych głosów: 1690

  • 64
@nerana112: nie posądzam Cie o kłamstwo. Mam sporo znajomych co tez praktykują "za 5dyszek" i nikt nie potrafi wyjaśnić czemu. Tez tak tankowałem kiedyś jak byłem na etapie pożyczania wozu od rodziców. Teraz wychodzę z założenia ze jeżdzę tyle ile muszę wiec i tak wyjezdżę ile muszę. Myślałem ze stoi za tym jakaś teoria :)
nie mam pojęcia czemu tak robię hajs leży wolny w portfelu a i tak zalewam zawsze za te 3-4 dychy chyba nawyk taki zły


@nerana112: ja kiedyś (powtórzyło się to chyba 2 razy) zatankowałem do pełna i następnego dnia w samochodzie coś się #!$%@?ło - musiałem odstawić na parę dni do warsztatu = ani kasy, ani samochodu i środki na naprawę uszczuplone. Od tamtej pory tankuję prawie zawsze za 50 zł
@Marq91: to też jest jakiś powód, mieszkam z rodzicami, mamy 5 aut i wszystkie użytkuje wspólnie z ojcem, jak bym zalewal za więcej niż tak jak teraz to bym na tym tracił bo ojciec robi dokładnie tak samo