Wpis z mikrobloga

Hej mireczki( ͡° ͜ʖ ͡°)
Macie może pomysł na 1 lub 2 dniową wycieczkę w góry?Jeśli chodzi o 1 dzień to myślałem o wyjściu na Szyndzielnie,później Klimczok i cofnąć się i pójść na Błatnią.Niestety nie mam pomysłu na 2dniowy trip.Co polecacie do spania namiot czy może lepiej schronisko?Pomóżcie mi ułożyć plan tras bo jestem zielony w tym temacie( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bielskobiala #gory #wycieczka #szczyrk #wisla
  • 5
@FreshAle: w zachodnich Beskidach raczej polecamy spanie w schroniskach, głównie dlatego, że jest ich dużo, ewentualnie chałupy studenckie. Koniecznie chcesz Beskid Śląski? Jeśli niekoniecznie to możesz z Bielska wyjść na Szyndzielnię i iść w stronę Malinowskiej Skały i Baraniej Góry, możesz wtedy na Przysłopie Pod Baranią Górą się przespać (schronisko wygląda obrzydliwie, ale jednak ma fajną obsługę :) ) albo w chatce na Pietraszonce, ale jest to porządna wyrypa na cały
@FreshAle: Jak chcesz zaliczyć Skrzyczne, to wejdź na niego ze Szczyrku, a potem na Malinowską. Stąd masz wybór: cisnąć na Baranią albo na Biały Krzyż. Z Białego Krzyża przez Kotarz możesz wrócić do Szczyrku.