Wpis z mikrobloga

@HulajDuszaToLipa: Ten widok zawsze powoduję u mnie ciarki, wyjście na halę jest niesamowite, gdzie widać grań całej orlej, z kotłem czarnego stawu gąsienicowego, po prawej pręży się Świnica... Dla mnie osobiście, może to być ostatni widok w życiu. Najchętniej to bym osiadł w jednej z tych chatek i codziennie budził się do tego widoku!

BTW świetne zdjęcie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HulajDuszaToLipa: Ja się przerzuciłem na fotografię analogową i to raczej wysoko kontrastową - slajdy, więc razi mnie takie rozciąganie kontrastu. Ale z drugiej strony - przy takiej pogodzie bym aparatu analogowego nawet nie wyciągał, bo byłbym bez szans na sensowne zdjęcie.
@graf_zero: No więc właśnie. Nikogo nie porwałoby płaskie zdjęcie prosto z puszki - nawet przetworzone na podstawowej obróbce jpg aparatu. Ja tworzę ładne widoczki, a nie archiwum 1:1 ( ͜͡ʖ ͡ᵔ )

Swoją drogą, jestem coraz bliższy całkowitego przerzucenia się na ogólnie rozumiany "fine art", bo (najczęściej) jest to o wiele ciekawsze od rzeczywistości. No i również pozwala na większe wyrażenie siebie, gdy nie trzeba trzymać się