Wpis z mikrobloga

@wJanuszekk: Argus za 0.99 pałnda xD to ile to, z 5,50? w PL zwykły argus kosztuje jakieś 1,50 zł - a nawet ma już nowy dizajn puszki gdzies z pół roku, jakieś stare partie wam rzucili :<

A okocim za 1,5 funta kek. No ale w sumie u nasz tez jakieś ginesy i inne zagraniczne wynalazki po 5 i więcej złociszy... Mimo wszystko jakoś śmiesznie :D
brawo


@M4ks: A spasiba, jaki ja gupi jestem. Chociaż, czekaj... Na Frugo, wafelkach i innych parówkach nie jest tak ładnie napisane, że smak Polski i w ogóle... Ja to jednak gupi jestem.
Tak, pierwszy.

@yacolek Polskie jedzenie jak sobie przeliczysz na złotówy wychodzi drożej, czasem nawet dwukrotnie. Ja sam nie robię tak, bo powiedzmy batonik czy jakieś mięsko paczkowane wychodzi cenowo podobnie do jedzenia angielskiego, a jak zarabiasz w funtach to
@M4ks: Watch out! We have a fucking bad ass, expierienced Polish emigrant here, who knows fucking everything and propably he is living in UK for fucking 20 years now.

Can We touch You? You are so fucking amazing/retarded man.

Your previous comment was so fucking pointless.
rzadko chodzę do polskich sklepów, bo przesiadują tam młode janusze w dżinsach, żyjące życiem innych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@I-____-I: chodzisz do sklepu po zakupy czy w celu znalezienia fajnego towarzystwa? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiesz że zakupy w sklepie to nie pieprzony speed dating?
Your previous comment was so fucking pointless.


@Namarin: ale potrzebujesz lekcje z gramatyki czy co, bo ci kiepsko wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ahhh, zapomnialem, kazdego polaczka na emigracji nalezy wychwalac pod niebiosa, lol.
ale potrzebujesz lekcje z gramatyki czy co


@M4ks: Typowe, nie mam argumentu i prawda w oczy kole to się gramatyki dowalę, żeby tylko mieć co napisać :)

Tak jak pisałem, typowy emigrant badass. Zapomniał wół jak cielęciem był.
Typowe, nie mam argumentu i prawda w oczy kole to się gramatyki dowalę, żeby tylko mieć co napisać :)


@Namarin: Argument, lol. Nie uzywaj slow ktorych nie rozumiesz, zwlaszcza po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wypij moje zdrobie kolejnym polskim piwkiem za funta - i witaj na czarnej
Nie wiedziałem, że Argus polski jest :<


@wJanuszekk: podobno browar łódzki go robi, przynajmniej ten który w PL lidlu mozna kupic. tak wygląda nowy dizajn puszki - nawet dorobił się fancy wskaznika rodem z puszek żywca, który robi się niebieski gdy piwo jest idealnie schłodzone. Żaden z tego gornolotny trunek - ale zimny jest tak samo dobry jak kazda inna duża marka.
Pobierz yacolek - > Nie wiedziałem, że Argus polski jest :<

@wJanuszekk: podobno browar łó...
źródło: comment_D5THwjGc0choKKdF1Q3AXr4Csb81NVns.jpg
@M4ks: sram na twoją czarną listę :) pisanie mi o tym, że mnie tam wrzucasz jest tak samo rakowe jak pisanie, że jest się studentem prawa lub weganem. Nikogo poza tobą to nie interesuje :)