Wpis z mikrobloga

Mirki, czas zapieprza, świat się zmienia, zmiany te obejmują również nasze życia. W moim rodzinnym domu szykuje się remont dachu, a co za tym idzie, pomagam trochę w ogarnianiu strychu. Ostatni raz byłem na nim jakieś 10 lat temu, jeśli nie więcej. Dzisiaj znalazłem tam prawdziwe skarby, artefakty sprzed wieków i inne cuda. Niektóre z moich odkryć były dość przykre (myszy zrobiły sobie ucztę z segregatorów Świata Wiedzy i Egiptu), ale większość wzbudziła mój zachwyt i falę nostalgii. Stare zabawki, figurki z Kinder Niespodzianek, klocki Lego, żetony, karty do gier, ciuchy, nawet jakieś skórki z nutrii (sic!), a przede wszystkim cała masa czasopism, komiksów i książek. Część z nich pewnie będę musiał oddać, sprzedać, może wyrzucić. Wcześniej jednak chcę je posegregować, jakoś skatalogować. I teraz pytanie do Was - jesteście zainteresowani, żebym wrzucał zdjęcia odkrytych przeze mnie skarbów na mirko? Dla wielu z Was może to być prawdziwy zastrzyk nostalgii i powrót do lat beztroskiego dzieciństwa. Ja też mogę na tym skorzystać, może ktoś będzie chciał przygarnąć jakąś rzecz, ewentualnie da namiary na kolekcjonera, antykwariat czy coś w tym stylu.
Jeśli będzie duże zainteresowanie, to mogę pomyśleć nad osobnym tagiem. Póki co, daję na zachętę skan miesięcznika "Zwierzaki", nr 10 (94) z 1999 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kolekcjonerstwo #kolekcje #czasopisma #lata90 #nostalgia #gimbynieznajo
HrabiaTruposz - Mirki, czas zapieprza, świat się zmienia, zmiany te obejmują również ...

źródło: comment_nSfFvH4jDsJnSUwsFUprWIQAnAZwC0Bx.jpg

Pobierz
  • 4