Wpis z mikrobloga

4 798 - 1 = 4 797

Tytuł: Gra o Tron
Autor: George R.R. Martin
Gatunek: Fantasy
★★★★★★★★★

Gra o tron (ang. A Game of Thrones) – powieść z gatunku fantasy, pierwszy tom sagi Pieśń lodu i ognia amerykańskiego pisarza George’a R.R. Martina. Pierwsze wydanie w języku angielskim miało premierę 6 sierpnia 1996 roku.

----------------------------

Drugie czytanie Gry o Tron. Mimo przeczytania wcześniej całej sagi i śledzenia serialu, to znalazłem w niej masę nowych rzeczy. Minęło już kilka lat od pierwszego kontaktu z tytułem, ale książka jest nadal tak samo dobra, jak ją zapamiętałem.

Psychologia, polityka, wojenki małe i duże. Mimo, że bez zaskoczeń fabularnych, to bardzo dobrze się Sagę czyta.

#bookmeter
Pobierz Staxu - 4 798 - 1 = 4 797

Tytuł: Gra o Tron
Autor: George R.R. Martin
Gatunek: F...
źródło: comment_C8q14MtorvOTJUeE3Tfu2R2YhjSMp5Gy.jpg
  • 4
Drugie czytanie Gry o Tron. Mimo przeczytania wcześniej całej sagi i śledzenia serialu, to znalazłem w niej masę nowych rzeczy.


@Staxu: mam to samo, cumplu. Czytam teraz sobie powoli, acz wnikliwie od początku i jest tyle pięknych rzeczy, których nie dostrzegłem na początku :O Pewnie za kolejne 6-7 lat przeczytam raz jeszcze :P
@Arveit @fdisk: Niesamowite to jest, ile treści można przemycić w takiej sadze. Co chwilę trafiają się jakieś momenty, w których z pozoru istotny wątek gdzieś się urywa, ale potem znajduje się połączenie do wydarzeń opisanych gdzieś zupełnie dalej. Niektóre wątki aż się proszą o kontynuację później, albo chociaż wspomnienie gdzieś w kolejnych częściach. trzymamy kciuki za GRRM, żeby w końcu coś spłodził ( ͡ ͜ʖ ͡)