Wpis z mikrobloga

Mirki szybka akcja dla szczecin (prawy-brzeg) bo zalega mi w mieszkaniu.

Oto małe szybkie #rozdajo obudowy do komputera Cooler Master 330U + zasilacz Modecom Feel z czarnej listy :D z wstawionym cichym wiatrakiem który podpinamy pod płytę główną + kieszeń zewnętrzna na dysk ale zgubiłem klucz #gimbynieznajo + czytnik kart pamięci wsadzony w kieszeń 2.5"

Zasady? Plusy zbieramy i losujemy do jutrzejszego południa o ile będzie więcej niż jedna osoba zainteresowana [-:
Odbiór osobisty i myślę, że w niedziele wieczorem będę w domu (szczecin, prawy brzeg);

Jeżeli nie ma chętnych to po prostu wyniosę go na śmietnik, na pewno ktoś się zainteresuje wagowo nim [-:

#szczecin #rozdajo #zadarmo #pcmasterrace #komputery
Pobierz KLIFord - Mirki szybka akcja dla szczecin (prawy-brzeg) bo zalega mi w mieszkaniu.

...
źródło: comment_B1pwqA8XFlQUEexy77DyGxj9EJOkaaPo.jpg
  • 18
Mirki, kolega od 3 godzin się nie odzywa, nie wiem może nocna zmiana jeszcze mu zalega...
Ale jeżeli nie odezwie się oto lista osób które mają pierwszeństwo do odbioru, a chciałbym się jej już dziś pozbyć...
1. @coolcooly22
2. @Velan
3. @Michuy
4. @kisielpl
5. @Dilvish
6. @daniol

Z tego co wiemy na pewno ostatni kolega jest miejscowy... więc albo się w końcu ktoś odezwie albo oddamy ostatniemu [-:
@Michuy: wołam ponownie bo coś nie odpisujesz na PW a byłeś dostępny... jade do selgros i masz szansę abym Ci podrzucił obudowę... kurde zrobić rozdajo i jeszcze się prosić aby je łaskawie odebrali, nosz #!$%@? Mirki [-: