Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr - robota dla studenta

Dobra, mirasy. Na studia sobie wyjechałem i niestety cierpię na nadmiar wolnego czasu. Studiuję dziennie i poza studiowaniem jedyne co robię to pakowanie na siłce, cierpię przez to na nadmiar wolnego czasu. Studiuję mocno kucowaty kierunek i mimo, że lubię moich znajomych ze studiów to niestety nie ma za bardzo co z nimi porobić poza chlaniem na gej party. Przez to kurde miewam dosyć często zepsuty humor przez to ile czasu marnuję przed kompem i patrząc się na to jak bliżsi znajomi będący niestety w innych miastach mają zgrane ekipy i po prostu mają co robić poza uczelnią. Myślałem nad drugim kierunkiem licząc, że może trafią się ciekawi ludzie, ale chyba nie wyrobię się ciągnąć 2 kierunki naraz, zwłaszcza, że trzeba pisać inżynierkę. Postanowiłem więc iść do jakiejś gówno-pracy dla studenciaków po wakacjach, bo dzięki temu po pierwsze nie będę miał czasu żeby się użalać nad sobą, a po drugie będę miał chociaż z kim pogadać. Zarobkami się nie przejmuję, mam wystarczająco duży pieniędzy (trochę paradoks iść do roboty nie po hajs xD). Macie jakieś propozycje gdzie mógłbym szukać roboty do popracowania kilka dni w tygodniu, ale takiej co był kontakt z ludźmi?:) kino, kluby jakieś?

#przegryw #pracbaza #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 5