Wpis z mikrobloga

483 484 - 11 - 12 - 11 - 12 - 39 - 11 - 12 - 120 = 483 256

Pracodomy z poniedziałku i wtorku, #jechalemzmetaxym na Westerplatte we czwartek (razem z @Adammik, @dyeprogr i @Ilana), pracodom z piątku oraz dzisiejsza pętla do Skarszew.

Pętla do Skarszew - jechało się ciężko, czego nie rozumiem biorąc pod uwagę nasze rozjeżdżenie. Koło 13 gwałtowne ochłodzenie i silny wiatr - plułem sobie w brodę, że nie wziąłem kurtki albo chociaż polaru. Po 18 lekko się ociepliło + kawa na Orlenie i dojechaliśmy do domu. Bardzo fajna trasa (z małymi poprawkami byłoby jeszcze lepiej).

Dziś był też pierwszy raz, kiedy jechałem z butami SPD - są plusy, ale i są minusy. Trzy razy przesuwałem lekko blok i jest nieznacznie lepiej. A minus? Drętwieje mi głównie lewe śródstopie. Oby przeszło, bo plusy pociągają. ;)

Na ostatnim zdjęciu widok, który szczerze mnie rozbawił, chociaż jakby się dobrze nad tym zastanowić, to pewnie nie jest to takie niezwykłe. Kto jeszcze widział traktor na myjni samoobsługowej? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Aha, i serdeczna kotwica w plecy burakom, co nie potrafią mijać rowerzystów. Bezmyślni kretyni...

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #wykopridleyclub #100km (nr 11)
Pobierz j.....e - 483 484 - 11 - 12 - 11 - 12 - 39 - 11 - 12 - 120 = 483 256

Pracodomy z p...
źródło: comment_aGfWZUYBKFC4iG8gFE0uDfTlAO0tVvzi.jpg
  • 4