Wpis z mikrobloga

@s87: Na stronie podane, że od 9500/m2. Skoro to najniższa cena, to pewnie za mieszkanie z trójkątnymi pokojami i na parterze. Jak doliczyć miejsce garażowe i wykończenie to luzem pęka 650k za 60m. Także tak...
@pieczywowewiadrze:
To fajne pod względem, że nikt w okno Ci zaglądać nie będzie. Jak na niektórych blokowiskach. Bo teraz tendencja jest taka, że sadzą to jak popadnie, byle najwięcej ugrać :D
@s87 tylko nie płacz jak w "apartamencie" będziesz narzekał na dzwony kościelne ;) Oprócz tego wydaje się być tam potwornie ciasno i klaustrofobicznie. Wg mnie ceny tam są strasznie przeszacowane, ciekawi mnie czy znajdą się chetni na klatkę w cenie porządnego domu za miastem.
@Yattaman: no tak. Kościół. Tez mi to przeszło przez mysl.
Co znaczy klaustrofobiczne. Przeciez na ogół to zależy od metrażu.

A porównywanie do domów nie ma sensu. Co jeśli ktoś woli być w centrum. Nie chce wozić dzieciaków autem. Albo po prostu nie wydawać na paliwo i na auto. To trzeba dodać do wydatków zakupu domu za miastem.
Generalnie kwestia względna. Ty bedziesz za taka kasę wolał miec dom za miastem.
@s87 klaustrofobicznie w takim sensie, że budynek jest wciśnięty maksymalnie na tę małą działeczkę żeby wycinąć każdy PUM do cna. Ciasne uliczki bo obu stronach, brak przestrzeni między blokami, placy zabaw od dewelopera itp. Inwestycja ma super lokalizację i tylko tyle. Dla mnie 650k za 60m w Polsce to jakaś abstrakcja.
@Yattaman: W Polsce owszem. Niestety ceny w Warszawie takie są i tego nie zmienisz.
Swoją drogą ciężko raczej znaleźć teraz coś gdzie budynki są oddalone od siebie trochę bardziej. I żeby było przy metrze.
@s87: No niestety w większości przypadków nowego budownictwa mamy albo widok na ulicę, albo na cudze okna. Patrząc na ceny w tej inwestycji, to już chyba ciekawsze wydają się mieszkania od Dom Development przy metrze wilanowska, bo ceny są zbliżone. Wbili też ostatnio łopatę przy SGGW (trochę dalej od metra niestety, ale może ceny niższe).