Wpis z mikrobloga

455281 - 306 - 12 = 454963

Warszawa pojechała z rewizytą do Krakowa. Pierwsza tak długa wycieczka w moim żuciu, tak daleko od domu, w nieznane...z @masash, @Mikkeler, @tytyrytek, @oskar1100, @biancobella. Dla widoku mgieł nad łąkami warto było wstać o 3-ej :) Trasa niesamowicie malownicza :) We Włoszczowie dołączyli do Nas @Mortal84 i @Marcin_od_Tribana. We wzmocnionym składzie, oczywiście po wcześniejszej wizycie na słynnym peronie pomknęliśmy dalej. Kilkanaście przyjemnych kilometrów i zaczęły się górki, duuużo górek ;) Po maratonie w Łopusznej miałam już jakieś przetarcie, ale mega kryzys dopadł mnie przed Wolbromem, średnia nawierzchnia, boląca stopa i żar z nieba. To wszystko się skumulowało i wlokłam się gdzieś z tyłu. W tejże miejscowości dołączyła do Nas @wspodnicynamtb z Krakowa :) Stylówę miałyśmy idealnie dopasowaną do siebie, łącznie z pięknym szlifem na prawych łokciach ;) Po bułeczce mocy z Biedronki i świadomości, że to już tylko 40 km do mety, wystrzeliłam do przodu. Końcówka mega...podjazdy i zjazdy w towarzystwie @masash, @Mortal84 i @Marcin_od_Tribana. W Skale grupa znów się połączyła i pomknęliśmy dalej, poznając "krakowskie szosowe Gassy". Zjazd do Krakowa był wisienką na torcie w tym dniu ;) Dzięki @wspodnicynamtb.

@oskar1100...słowa dotrzymałam ;)

W Warszawie, na trasie z dworca do domu oczywiście Agrykolka...:D

A dziś potrzebna maść na ból dupy ;D

#szosowawarszawa

W tym tygodniu to już 809km!
#rowerowyrownik #ruszwarszawa #100km #200km #300km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz
źródło: comment_5b7K4WlCUeZSFd2MQKYS5tRrksmiL8rC.jpg
  • 6