Wpis z mikrobloga

Wiem, że nikt z własnej woli nie zamierza iść na dubbingowany "Legion samobójców", bo to #rakcontent ...ale jeśli ktoś przegra jakiś zakład to niech wie kogo usłyszy, gdy odezwie się Joker... Otóż Studio Sonica wybrało Borysa Szyca :)
http://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/4948-wybrano-aktora-ktory-zdubbinguje-jokera-w-legionie-samobojcow
#dubbing #film #suicidesquad #dc #dccomics #kino #batman
  • 14
@konstar18: @Szrlh: Zgadzam się jeśli chodzi o bajki typu smerfy, gumisie i coś jeszcze.
Musze również zaznaczyć, że niektóre filmy idzie oglądać z dubbingiem pl. Mi nie przeszkadza dubbing w filmie "80 dni dookoła świata". Ale zobaczyć Suicide Squad z dubbingiem, to trzeba być walniętym
@konstar18: Ja w ogóle nie pojmuję idei używania aktorów filmowych do dubbingu w momencie gdy można zaprosić do pracy profesjonalnych aktorów głosowych.

Inna rzecz to to że polskie dubbingi są tej samej jakości co udźwiękowienie polskich filmów. Wciąż biedne i tragicznie stonowane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wydaje mi się, że nie ma co utyskiwać na te dubbingowane wersje dopóki można też dany film zobaczyć z napisami (co w przypadku takich Żółwi Ninja nie było możliwe ostatnio). To zabieg, który ma przyciągnąć do kin rodziny z dzieciakami i młodszych nastolatków. I możecie się zżymać, że Suicide Squad to film, na który z dzieciakami się chodzić nie powinno. Nie poradzicie jednak nic na to, że dla wielu komiks/coś na podstawie