Wpis z mikrobloga

No więc pewnie zastanawiacie się czym sobie zasłużyliście na to że Was dzisiaj nawiedziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie?
Kurde xD
#potrzebasilnegowyzaleniasiekomus
Przyszedłem z nerwów przed wynikami matury, zdecydowanie mniej się stresowałem gdy wiedziałem że jakiś Spyron zajmie mi głowę xD
Ale przed chwilą strona się odkorkowała i mam wyniki, wreszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Całe trzy miesiące stresu wreszcie za mną (ʘʘ)
Zfrajerzyłem matę i fizę równo, ale z angielskiego dwujęzycznego jestem naprawdę dumny (ʘʘ)
Cóż, nie jest to wymarzony wynik, ale chyba wystarczy aby pójść na jakąś mechatronikę na PW ( ͡º ͜ʖ͡º)


#randomanimeshit #pixiv #psychopass #shogomakishima #kogami #
j.....b - No więc pewnie zastanawiacie się czym sobie zasłużyliście na to że Was dzis...

źródło: comment_olzpU9icEyuDJOyEwHZT6bqyMzJWX77r.jpg

Pobierz
  • 18
@Gumaa: Było, to już dawno jest, ale niszowe mocno, samemu się trzeba dopytywać.
Egzamin z języka angielskiego na poziomie C1 dla absolwentów szkół dwujęzycznych, oczywiście nie jestem absolwentem szkoły dwujęzycznej, ale zapisałem się bo ogarniam angielski na poziomie rozkminy egzystencjonalne na 10 stron A4 na Reddicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto było.
Przeliczniki na różnych uczelniach są różne, ale mój wynik (czyli ponad 80%) gwarantuje na wszystkich
@inrzynier: Z japonistyką może być trudno slash nie jestem zainteresowany ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zapisałem się na PW na Informatykę x2, Computer Science x2 i Mechatronikę, o ile na te dwa pierwsze na 92% się nie dostanę, o tyle trzy dalsze opcje zdają się być całkiem kuszące ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niestety, za Computer Science się płaci dość sporo (2k za semestr), więc
@BlackReven: Plz, przecież w tym roku mata podstawowa była brainded, tak prosta że wystarczyło zajrzeć do listy wzorów i dosłownie przepisać wzory podmieniając zmienne na cyferki aby mieć 70%
A już to z kątami za 4 punkty to jak go nie zrobiłeś to nie możesz być moim przyjacielem ( ͡° ͜ʖ ͡°)