Wpis z mikrobloga

Jakieś dwa miesiące temu kupiłem Redmi 3 Pro dla różowego. Gdyby ktoś szukał fajnego telefonu z wytrzymałą baterią to bardzo polecam ;) Ostatnio poprosiłem ją, żeby "dojechała" go do 1% baterii. Jaki był wynik?

Czas pracy na baterii: 5 dni, 18 godzin
Czas włączonego ekranu: ponad 10 godzin

Przyznaję, że ona użytkuje telefonu jakoś bardzo intensywnie - nie trzyma włączonego internetu / wifi przez cały czas, ale generalnie normalnie go używa. Podzwoni, popisze, pogra w jakieś gierki, po prostu normalne użytkowanie przez mniej wymagającego użytkownika

BTW, ja mam Redmi Note 3 Pro (ma taką samą baterię, ale większy ekran) i użytkuję telefon znacznie bardziej intensywnie (cały czas internet, bardziej wymagające aplikacje i gry) i telefon mi zwykle wytrzymuje co najmniej trzy doby. No, chyba, że przyssę się do Asphalta na kilka godzin, to wiadomo, że trochę krócej :v

#smartfon #telefony #xiaomi #redmi3 #redmi3pro #redminote3pro
Pobierz kontra - Jakieś dwa miesiące temu kupiłem Redmi 3 Pro dla różowego. Gdyby ktoś szukał...
źródło: comment_Il4cTRbBU4o1Rk23ty9OK8k8Z96ZWjyg.jpg
  • 10
@kibellos: o to to ;) ja po prostu normalnie używam i się nie martwię. I jak np. wychodzę z domu i zobaczę na ekranie 25%, to nie reaguję panicznym "o kurde, mam rozładowany telefon!", tylko "e, jutro naładuję" ;)
@kontra: dokładnie to samo. we wcześniejszym telefonie przy 50% już mi się zapalała lampka ostrzegawcza -"lepiej wezmę ze sobą powerbanka". a teraz wyjebongo, cudnie trzyma ten telefon