Wpis z mikrobloga

Widzę, że mirko już zalane hejtem na Ukraińców ze względu na to pobicie, co na głównej się świeci z 1000+ wykopań.

O co Wam chodzi? Przecież nikt nie mówi, że to dobrze, że mogą albo że nic się nie stało. Tu chodzi o coś innego, od wojny do Polski przyjechało 15 mln (!!!) uchodźców z Ukrainy (to trochę więcej niż potrafisz policzyć na palcach więc się nie fatyguj). I tak, w tych 15 milionach znajdą się oszuści, złodzieje, cwaniacy, pijacy, karyny i sebki, to wynika już ze samej statystyki.

Problem jest #!$%@? w tym, że średnio w polsce pewnie co 10min jakiś polak dostaje od innego sebka polaka w ryj bo się krzywo spojrzał, źle przeszedł, miał głupie buty albo za cokolwiek innego. I nie ma za każdym razem newsa na głównej "Uwaga, polak idąc ulicą Kopernika #!$%@?ł dziesione na drugiego polaka i ukradł mu telefon".

Ale każdy incydent zrobiony przez Ukraińca jest pompowany do granic możliwości przez konfiarzy, ruskich trolli i pożytecznych idiotów. I co najgorsze, to działa - ludzie cherry-pickują jakieś gówno i spamują tym tak długo, że z empatycznego społeczeństwa robi się banda pieniaczy, z których 99% ludzi nienawiść czerpie z takich gówno-newsów, choć osobiście nigdy nie byli świadkami takiej sytuacji.

Mam sąsiadkę Ukrainkę, która zwiała przed wojną. Mam jej nasrać teraz na wycieraczkę za to, że jakieś sebki ukraińskie pobili polaków? A inna pani Ukrainka pracuje w McDonalds, może przejadę tam do McDrive i jak uchyli szybę to ją szybko opluje i uciekne? Mam też kumpla z branży z Ukrainy, może napiszę mu na LinkedIn że jest gnidą i żeby #!$%@?ł do swojego krainu zginąć w bezsensownej wojnie, powołując się na bandę #!$%@? przygłupów z jego kraju?

Aaaa i jeszcze jedno, zanim pomyślisz/napiszesz że uooo ja jem obywatel kraju Polska, i z MOICH PODATKÓW to przypomnę Ci, że nie, nie z Twoich podatków, bo Ty podatku to na oczy nie widziałeś. Za to co odkładasz z Twojego cztery-dwieście brutto to jedyne co finansujesz to wyleczenie swoich hemoroidów na NFZ, a nie uchodźców.

Nie wiem ludzie co z Wami jest nie tak, ale serio, upraszczacie sobie 15 mln osób do postaci jednego wyimaginowanego wroga, którego nie nawidzicie bo tak Wam w internecie napisali, że trzeba nienawidzić. Weźcie porządny rozbieg w ścianę, może to pomoże.

#ukraina #wojna #onuce #bekazkonfederacji
  • 20
  • Odpowiedz
O co Wam chodzi? Przecież nikt nie mówi, że to dobrze, że mogą albo że nic się nie stało. Tu chodzi o coś innego, od wojny do Polski przyjechało 15 mln (!!!) uchodźców z Ukrainy (to trochę więcej niż potrafisz policzyć na palcach więc się nie fatyguj). I tak, w tych 15 milionach


@larvaexotech: Naprodukowałeś ścianę tekstu a już po drugim zdaniu wiadomo kim jesteś ¯\(ツ)/¯ Zgrywasz strasznego mędrca ale napiszę
  • Odpowiedz
Przecież nikt nie mówi, że to dobrze, że mogą albo że nic się nie stało. Tu chodzi o coś innego, od wojny do Polski przyjechało 15 mln (!!!) uchodźców z Ukrainy (to trochę więcej niż potrafisz policzyć na palcach więc się nie fatyguj). I tak, w tych 15 milionach znajdą się oszuści, złodzieje, cwaniacy, pijacy, karyny i sebki, to wynika już ze samej statystyki.


@larvaexotech: To za dużo na te małe
  • Odpowiedz
@larvaexotech: Jakie 15mln jak liczbę wszystkich uchodźców szacuje się na 8mln z czego 3mln wyjechało do Rosji, a reszta rozpierzchła się po całej Europie i Ameryce Północnej xD Pewnie miałeś na myśli statystyki przedstawiające ilość Ukraińców odprawionych na przejsciach granicznych, którą to statystyję nabijają ci co raz w miesiącu meldują się tutaj po 500+, a potem wracają do siebie. Nie no, to jest niewiarygodne, że typ myśli że na terenie Polski
  • Odpowiedz
Nie no, to jest niewiarygodne, że typ myśli że na terenie Polski aktualnie przebywa ponad 50mln ludzi i jeszcze próbuje się wymądrzać.


@doghunt: wydaje mi się, że jedyną osobą w tym wątku która tak "myśli" jesteś ty xD
  • Odpowiedz
Aaaa i jeszcze jedno, zanim pomyślisz/napiszesz że uooo ja jem obywatel kraju Polska, i z MOICH PODATKÓW to przypomnę Ci, że nie, nie z Twoich podatków, bo Ty podatku to na oczy nie widziałeś. Za to co odkładasz z Twojego cztery-dwieście brutto to jedyne co finansujesz to wyleczenie swoich hemoroidów na NFZ, a nie uchodźców.


@larvaexotech: Moim zdaniem ten komentarz był niepotrzebny. W tym momencie obraziłeś uczciwych ludzi, którzy po prostu
  • Odpowiedz
od wojny do Polski przyjechało 15 mln (!!!) uchodźców z Ukrainy


@larvaexotech: xD 15 miliardów #!$%@? mać. W Polsce w szczytowym momencie było 2-3 mld uchodzców, liczba przekroczeń granicy nie ma nic do rzeczy, bo często te same osoby jeżdzą w tę i z powrotem.
  • Odpowiedz
  • 1
@larvaexotech Rzucasz perły przed wieprze, do tych ludzi i tak nic nie dotrze, bo za zbyt głupi albo zbyt mało wykształceni albo zaczadzeni nienawiścią do Ukraińcow i miłością do rossji.
  • Odpowiedz
Problem jest #!$%@? w tym, że średnio w polsce pewnie co 10min jakiś polak dostaje od innego sebka polaka w ryj bo się krzywo spojrzał, źle przeszedł, miał głupie buty albo za cokolwiek innego. I nie ma za każdym razem newsa na głównej "Uwaga, polak idąc ulicą Kopernika #!$%@?ł dziesione na drugiego polaka i ukradł mu telefon".


@larvaexotech: Problem jest w tym, że ludzie to nadinterpretowują i Ty też to robisz.
  • Odpowiedz
Aaaa i jeszcze jedno, zanim pomyślisz/napiszesz że uooo ja jem obywatel kraju Polska, i z MOICH PODATKÓW to przypomnę Ci, że nie, nie z Twoich podatków, bo Ty podatku to na oczy nie widziałeś. Za to co odkładasz z Twojego cztery-dwieście brutto to jedyne co finansujesz to wyleczenie swoich hemoroidów na NFZ, a nie uchodźców.


@larvaexotech: Po pierwsze: bardzo nietrafiony akapit, którym w sumie ośmieszasz siebie, pokazując że nie wiesz co
  • Odpowiedz
Zgrywasz strasznego mędrca ale napiszę ci coś wprost - nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku.


@Dr_Manhattan: śmiesznie jak pisze to gość który dosłownie przepisuje ruską propagandę xD

Kurier, magazyn czy TIR wieśniaku bez szkoły?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopytnik_1: po prostu gotuję się jak widzę taką durną nienawiść do wyimaginowanego wroga. Ale masz rację, to nie było potrzebne i dobre, nie chodziło mi o wyśmiewanie czyichś zarobków czy dzielenia ludzi na lepszych/gorszych ze względu na zarobki. Bardziej miałem na myśli to, że zwykle ci najwięksi krzykacze to osoby, które najmniej do tego społeczeństwa wnoszą.

Dla mnie jest to niepojęte, jak można miec nienawiść do tak dużej i różnorodnej grupy
  • Odpowiedz