Wpis z mikrobloga

Witajcie! Planuje jechać na woodstock po raz pierwszy, wyszło tak, że niestety sam. W związku z tym, szukam Mirka lub ekipy Mirków, którzy by przygarnęli świeżaka i pomogli mi się w ogóle tam odnaleźć. Najlepiej z Kielc, bądź przejeżdżających przez Kielce, ale pomocą na miejscu oczywiście też nie pogardzę. Namiot swój mam, do paliwa mogę się dorzucić, jakieś resztki kultury osobistej też sie znajdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#woodstock #kielce
  • 9
@Pippo: @MKu8ar: @Bumblebeeee:
Dzięki za pomoc, Bumblebeeee raczej będę jechał pociągiem lub bla-bla carem, ale bardziej skłaniam się ku Musicregio bo podobno jest ciasno ale atmosfera fajna, a i bilet studencki kosztowo lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poradzicie mi, gdzie się najlepiej szukać miejsca na rozbicie się? Druga sprawa to bezpieczeństwo namiotu i zawartości. Wiadomo - raczej nic cenniejszego na festiwal brać nie będę, a
@Koral_Koralowy: zakezy od pogody, jak bedzie skwar to rozbijaj sie w lesie. Na pewno nie wybieraj miejscowy w obrebie 200m od dodatkowych głośników duzej sceny ktore sa rozstawiane przy ulicy, od 8 rano napieprzaja z jakimis audycjami az sie materac trzęsie :p
Btw, od 5 lat jeżdżę pociągami na wooda i nie ma nic lepszego niz podroz z tymi ludzmi :D na pewno wkrecisz sie w jakas grupke i razem sie
@Koral_Koralowy najlepiej podpiąć się pod jakąś ekipę większą i rozbić razem. Wtedy przez większość czasu ktoś w obozie będzie, no i jak ktoś obcy się będzie kręcił to od razu widać będzie, że nie od Was. My zawsze tak robimy i długo działało. Przez tyle lat w naszym obozie okradli kogoś tylko raz, ale to kolo po nocy chodził od namiotu do namiotu i Wojtka szukał. Jak się nikt nie odezwał, że