Wpis z mikrobloga

@Fenol: Bardzo fajny wpis i jeszcze lepsza dyskusja w komentarzach ;) Świetnie widać blokady jakie mamy w głowach: nie wolno wypić piwa, bo nie!, łączymy wypicie jednego piwa z alkoholizmem, natychmiast wyroki że @Fenol jest patusem, z drugiej strony w obronie musimy przywoływać przykłady z zagranicy na zasadzie (przecie ONI wiedza lepiej) 'tam się pije piwo, to my też możemy i jest to normalne'. Dorzucam swoją cegiełkę do gównoburzy: moim zdaniem
@pablo09: Masz rację ale u nas jest problem z kulturą. Mi osobiście podobają się zakazy spożywania alkoholu w miejscach publicznych. Chcesz browara w pociągu? Idź do warsu usiądź jak człowiek i się napij, a nie ostentacyjnie pij z aluminum i lookaj czy nie idzie konduktor. Jakby była u nas inna kultura picia pewne zakazy można byłoby zliberalizować ale jest jak jest.
@M4ks: Podziwiam to jakim jesteś purystą. Bo jesteś nim nie tylko nawykopie prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@CherryLipstick: bo ja wiem... Przynajmniej nie obnoszę sie ze swoją głupota - to bardzo ważna rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nProzac_: widać innymi pociągami jeździmy, proponuje inna trasę niż obóz pracy - polskie getto.
I nie twierdze, ze nikt nie pije, tylko ze nie