Wpis z mikrobloga

Jestem piwniczakiem. Nie wychodzę za często z domu, a poza pytaniem: "Mamo, za ile obiad?" praktycznie nie zagadałem w życiu do dziewczyny. Jestem 23-letnim prawiczkiem i moje nadzieje na zakiszenie ogóra maleją z roku na rok. Jest gorzej, niż źle. Może nie jestem garbaty ani kulawy, ani nie mam podwójnego nosa, no ale dla dziewczyn po prostu nie istnieję.
Ostatnio jeszcze bardziej przegrałem życie, kiedy zapłaciłem 500zł za jakiś gówno-kurs podrywania, na który, przysięgam, nie wiem, po co polazłem. Buc w sweterku paplał godzinę o macaniu w barze i puszczaniu oczek, a ja czułem, jak z każdą minutą biednieję o kolejne złotówki. Dostałem "na wynos" płytę CD z tymi wspaniałymi naukami i uznałem, że nie ma dla mnie nadziei.
Któregoś ranka, po kolejnym mokrym śnie, wstałem i uznałem, że koniec z tym - czas przestać być troglodytą. Umiem, potrafię, odezwę się. Niech tylko któraś mi się spodoba.
No i spodobała. Wysiadłem z autobusu na skrzyżowaniu i widzę, jak przepiękna blondynka zmierza w stronę Mazowieckiej. Miałem jeden strzał - zacisnąłem zęby i podszedłem do niej z pytaniem: "Przepraszam, nie wiesz może,gdzie jest ulica Mazowiecka?" - szła w tamtą stronę, miałbym więc argument, żeby iść z nią, zamiast śledzić jak zboczeniec.
Odwróciła, spojrzała, zatrzepotała rzęsami i już otwierała usta, kiedy nagle zza jej pleców wychylił się dziadek. Stuletni, przygłuchy (ale, jak widać, czujny) emeryt krzyknął na cały głos: "PANIEEE!! TO W TAMTO STRONĘ, JA PANU POKAŻĘ, PANA ZAPROWADZĘ!!!".
Dziewczyna ulotniła się w sekundę, a ja lazłem całą Mazowiecką z tym staruszkiem, na dodatek pod rękę, "bo jak mnie pan nie przytrzymasz, to ja się wyjebię". Zamiast podrywu miałem spacer w przeciwną stronę i, co gorsza, tak mnie zdołowało, że nie umiałem zaprotestować.
Technicznie rzecz biorąc, dzięki kursowi uwodzenia wyrwałem emeryta. Biorąc rzecz praktycznie, zdechnę jako prawiczek.

#truestory #coolstory #przegryw #stulejacontent #stuleja
  • 52
@Minesr33: dawać rade takim piwniczakom zeby nie próbowali czegoś zmienić i sami czekali na panne. Sama nie zapuka do ich piwnicy, to nie działa w ten sposób bo nawet jeżeli sie jej jakoś spodoba to nie ona bedzie za nim gonić.

@Lysyn: tinder i badoo, przecież tam trzeba miec wygląd jakiegos modela zeby cos sensownego łapać, a i pozniej trzeba miec gadke. Facetowi to nie pomoże. Mam koleżanke 3,5 -
@Niszczyciel666: o kurde serio koleś po prostu wyraził ogólną niechęć do siebie po takiej egzystencji dotychczasowej xd Też byłbym wkurzony nie mieści mi się w głowie jak można nie ten-tego z dziewczyną przed takim wiekiem, chociaż nigdy do tego nie dążyłem, szczerze mówiąc to nawet ja czekałem będąc naleganym XD
@Croudflup: Wyrażanie się o relacjach damsko - męskich w ten temat tylko pokazuje, że chodzi mu jedynie o ruchanie, tak jak większości stulejarzy na tym portalu. Czy to jest takie trudne do pojęcia, że jak długo będziesz stawiał sobie za cel zamoczenie, tak długo laski mają cię w dupię bo tak samo robi 1000 innych facetów? Nie wyróżniasz się niczym. Jakby chciała miłego i troskliwego gościa to by nie dawała dupy