Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy! #autokultrozdaje wraca :) Dzisiaj mam dla Was podwójną wejściówkę na pokaz przedpremierowy filmu Le Mans 3D: Liczy się tylko wyścig. Pokaz odbywa się w przyszłym tygodniu, we wtorek, o godzinie 20 w Multikinie na warszawskim Ursynowie (al. KEN 60). Autokult jest patronem medialnym tego filmu, więc będziemy na miejscu - zwycięzca odbierze bilet ode mnie, żeby nie ryzykować, że kurier nie dostarczy go na czas.

Zasady są podobne do tych, co zwykle. Żeby wygrać, trzeba coś zgadnąć. Przez wakacje w naszej redakcji będzie trochę aut mocniejszych i słabszych, tanich i droższych. Na prawdziwą petardę czekamy jednak do września. Właśnie wtedy na naszym parkingu pojawi się bardzo mocny sedan. Pytanie: ile będzie miał koni mechanicznych? Wejściówka trafi w ręce osoby, która poda odpowiedź najbliższą rzeczywistej lub jako pierwsza wskaże właściwy wynik. Na Wasze odpowiedzi czekam do jutra, do południa. Wtedy podam zwycięzcę i oczywiście zdradzę jakiego bydlaka zabiorę na kilka dni do domu.

W przyszłym tygodniu kolejny #konkurs Tym razem do zgarnięcia bedzie książka.

#motoryzacja #samochody

Mój tag o samochodach i pracy dziennikarza motoryzacyjnego: #mzcars
Pobierz
źródło: comment_zPE3aNCUWTQ6MXIUUcoL5xMdGa7mhriO.jpg
  • 24
@Spajkuss: Nic więcej nie napiszę poza tym, że to bardzo mocny sedan ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdybym teraz coś napisał, to byłoby nie uczciwe w stosunku do reszty odpowiadających, którzy już napisali swoje typy ;)
Zawołam odpowiadających, bo nie było Was wielu @dobrywieczor @mnichal @Kubasik @KrupnikPL @Kacc @elvisiako @pussyrider

Nikt nie trafił ( ͡° ʖ̯ ͡°) Widzę, że spora część osób obstawiała Giulię Quadrifoglio. Niestety, chciałbym, ale jeszcze nie. To będzie Audi S8 Plus, czyli pod maską znajdzie się 605 KM ( ͡ ͜ʖ ͡) Najbliżej trafienia był @Spajkuss Gratuluję :) Proszę tylko o potwierdzenie, może być na
@oficer-prowadzacy: Mamy zwrot akcji. Poprzedni zwycięzca nie może być we wtorek w Warszwie, więc jako zdobywca drugiego miejsca w typowaniu, przejmujesz rolę numeru jeden :) W związku z tym, jak wyżej - proszę o potwierdzenie, może być na PW, że dasz radę przyjść we wtorek i odebrać wejściówki przed seansem.