Wpis z mikrobloga

#banggood #xiaoyi #xiaomiyi #yi

Kilka dni temu przyszła do mnie długo wyczekiwana kamerka Xiaoyi 2 albo jak kto woli Xiaomi Yi 2 4K. Ostatnio nagrywałem porównanie #gopro hero 3 silver z #gitup i było całkiem spore zainteresowanie, stąd powracam i ponawiam pytanie: Jakiego typu porównanie chcielibyście zobaczyć?

Niestety GPhero3 już nie mam - mogę zrobić za to szczegółowe porównanie z GitUp Git 2 + jakieś dodatkowe życzenia, jeśli macie.

PS. Jeśli ktoś też ma już kamerkę i uporał się z skośnookim firmwarem, to piszcie do mnie na PW.
l4mp4 - #banggood #xiaoyi #xiaomiyi #yi

Kilka dni temu przyszła do mnie długo wycz...

źródło: comment_ua1R9yVCt0Iznvgb3jEuB2m1w67YXOHQ.jpg

Pobierz
  • 11
@l4mp4: Co to znaczy jakiego typu? Mnie by np. interesowało jaka jest głębia ostrości i z jakiej najmniejszej odległości możesz filmować tak, żeby jeszcze była ostrość żyleta.
@I-____-I: https://www.youtube.com/watch?v=ztvhZnZX_Wg Gitup dodaje dużo efektów na "czysty" obraz z kamerki, a do tego ma o wiele lepszy dźwięk. Za cenę 400 zł, w porównaniu do używanej GPH3 silver (800 zł) to gitup jest tutaj ogromnym zwycięzcą.

@4833478: postaram się to uwzględnić, szczególnie że w Gitupie było z tym słabo z odległości kilku cm

@L3AD3R: gdyby moje miastowieś miało gdzieś wypożyczalnię kamer na kilka godzin, to byłoby łatwiej. Może