Wpis z mikrobloga

Siema siema #bydgoszcz! Razem z @love2spooch stwierdziliśmy, że czwartkowy wieczór jest idealnym terminem na #wykoppiwo! Taka organizacja na szybko, czwartek 28. lipca o 19.00 w Strefie, kto da radę być, niech wpada, a kto nie da rady, to niech się nie martwi, bo w planach kolejne spotkania!
Wołam wszystkich, co byli już na wykoppiwie, oraz tych, co pod poprzednimi wpisami okazali jakieś zainteresowanie. Zapraszamy również pozostałych Mireczków i Mirabelki, każdy mile widziany! :)
#bydgoszczwykoppiwo #bydgoskiepiwo

  • 22
@Aigre: Ale pracę zmianową to Ty szanuj. Jak wy będziecie żłopać siki, ja będę zalewał się potem, krwią i gorzkimi łzami w pracy.

Weekend to imo lepszy czas na takie rzeczy.
@paramedic44: na pewno jest ich jeszcze więcej, tylko nie wszyscy się ujawnili! :)
@czarnobyl1993: ok, zobaczymy jak to wyjdzie, pisz na priv jak co.
@Fajowy_Nick: no tyle okazji, a ciągle coś! Ale jeszcze będzie nie jedna okazja! :)
@Kotell: nie dogodzi się wszystkim, takie życie :)
@CriminalWons: nie zapraszaj, tylko zorganizuj następne wykoppiwo, a chętni się znajdą :D
@yrww: oj, nie licz na wiele xd tamto
@Aigre: ja bede. Nie gwarantuje ze dam rade na 19 bo do bydgoszczy musze jeszcze dojechac, ale postaram sie. Jest planowane jakieś przemieszczanie sie ? Jakis znak rozpoznawczy ;), dla osoby ktora jest pierwszy raz.