Wpis z mikrobloga

  • 21
@mango2018: Konfederacja ma najlepsze wyliczenia ze wszystkich partii politycznych, były przedstawione na ich konwencji. Jeżeli uważasz, że nie są najlepsze to wstaw lepsze wyliczenia innej partii, inne twoje komentarze będę usuwał.
  • Odpowiedz
Konfederacja ma najlepsze wyliczenia ze wszystkich partii politycznych,


@cordianss: Najprawdopodobniej. Jedynie chciałby przejrzeć te wyliczenia i na własne oczy się przekonać.
Gdzie mogę takie wyliczenia znaleźć?
  • Odpowiedz
  • 3
@mango2018: Już ci napisałem, były przedstawione na konwencji, ale po co chcesz je oglądać i tak zagłosujesz na jakąś partię, która nie przestawiła nawet programu, a co dopiero wyliczeń, czy się mylę?
  • Odpowiedz
mylę?


@cordianss: Oczywiście,
Jeżeli uznam, że wyliczania Konfederacji w uznam za wiarygodne, rozważę głos na tą partię.
Konwencja o ile się nie mylę, była zamkniętą imprezą, chyba że gdzieś ogólnodostępna transmisja, to z wielką przyjemnością obejrzę i zapoznam się z tymi wyliczeniami.
Np:
  • Odpowiedz
  • 3
@mango2018: Była transmitowana, ale i tak z góry zakładasz, że uznasz ją za niewiarygodną. Inne partie nie mają nawet programu z prawdziwego zdarzenia i ustaw, samo to powinno cię przekonać.
Poza tym żadne wyliczenia nie są wiarygodne, bo nie są znane dane podatkowe za rok 2022.
  • Odpowiedz
I po ch*j Ci to jak nie będziesz w stanie tego zweryfikować XDDDD


@albo_wutka_albo_buk: bo chciałbym zagłosować na Konfederację, ale najpierw chciałbym się zapoznać z tymi wyliczeniami, na które powołuje się OP.
Skoro takowe istnieją, to chyba znajdują się gdzieś w miejscu ogólnodostępnym?
Ja takiego miejsca nie znalazłem, także proszę o pomoc.
  • Odpowiedz
  • 1
@mango2018: Ja nie zamierzam cię przekonywać. Jeżeli mi pokażesz wyliczenia KO to zagłosuję na Tuska, czekam. Na razie zamierzam głosować na Konfederację, bo jako jedyni mają szczegółowy program i ustawy.
  • Odpowiedz
@cordianss:

absolutnie rozdrzazgujące konkurencę, NIEWIARYGODNE wyliczenia Konfederacji. Inne partie NIE MOGĄ SIĘ POZBIERAĆ. Królowie merytoryka zrobili to ZNOWU! Jak ktoś niebędący CAŁKOWITY ŚLEPCEM politycznym może głosować na kogoś innego

możesz podać namiary na te wyliczenia?


Eeee, było coś tam wspomniane na konferencji. I TAK NIE ZAGŁOSUJESZ NA MOJĄ PARTIĘ, NIE INTERESUJ SIĘ!

xDD
  • Odpowiedz
Ja nie zamierzam cię przekonywać. Jeżeli mi pokażesz wyliczenia KO to zagłosuję na Tuska,


@cordianss: Nie, nie, nie. Ja nie mówiłem, że KO ma jakieś wyliczenia, bo takich nie ma.
Natomiast stwierdziłeś w pierwszym poście, że Konfederacja posiada takie wyliczenia, wiec skoro posiada i je widziałeś, to chyba nie ma problemu z podaniem linka, tak aby każdy mógł się zapoznać?
Nie rozumiem w czym problem?
Skoro są wyliczenia, to świetnie, uwielbiam
  • Odpowiedz
@cordianss: kreujesz konfederację na merytoryczną partię z przygotowanymi ustawami i wyliczeniami finansowymi, ciężar dowodu spoczywa na tobie

Ja będę głosował tak, by nie dopuścić Konfedepisu do władzy
  • Odpowiedz
  • 0
@mango2018:

Natomiast stwierdziłeś w pierwszym poście, że Konfederacja posiada takie wyliczenia, wiec skoro posiada i je widziałeś, to chyba nie ma problemu z podaniem linka, tak aby każdy mógł się zapoznać?

Nie stwierdziłem tak, musisz cofnąć się do szkoły podstawowej na lekcję czytania ze zrozumieniem.

Skoro są wyliczenia, to świetnie, uwielbiam takie wyliczenia i możliwe, że jestem w błędzie.

Ja też uwielbiam takie wyliczenia, ale żadna partia ich nie przedstawiła. Konfederacja
  • Odpowiedz