Wpis z mikrobloga

@malpaa: dobra, poheheszkowaliśmy. Fajny jest i ten w Arkadach w SkyTower też fajny. Jest dużo urządzeń, nigdy nie było tłoku, ale nie świeci też pustkami, szatnia, prysznice wszystko czyste, wszędzie są porozwieszane ręczniczki i płyn do umycia po sobie sprzętu. Bieżnia i Orbitrek z nawiewem, pulsometrami etc. Ogólnie polecam, ale z drugiej strony tylko te dwie siłownie w ostatnim czasie zdarzyło mi się odwiedzić we Wro. W każdym razie nie mam
@malpaa Jest calkiem spoko, ale jednak bardziej polecam pure jatomi. Standard siłowni i ceny podobne, ale przynajmniej szatnie są duże i nie ma aż takiego ścisku jak w arkadach..
Po za szatniami nie mam nic do zarzucenia.
Mi najbardziej odpowiadała siłownia w Aquaparku-duże szatnie, dwie dodatkowe sale na rozciąganie i pakowanie,zawsze czysto. Zimą chodziłam na rowerek i oglądałam mecze piłki ręcznej ;D Arkady wypadają ok, na pewno lepiej niż ciasna siłownia w dominikańskiej.
@wykopalek w jatomi musisz podpisywać umowy i jesteś zobowiązany na podpisanie jej na co najmniej na rok z tego co pamiętam, wiec pod tym względem minus. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ostatnie pół roku spędziłem z Beactive w Arkadach i bardzo polecam. Dobra atmosfera, sprzęt może nie najnowszy, ale wszystko jest co potrzebne. Co do szatni to racja, ciut ścisk.