Wpis z mikrobloga

Refleksja na dzis... nie dawno co #!$%@? sie relacja z pewna osoba na ktorej mi zalezalo ale okazala sie po prostu szmaciura bo puszczala sie z kilkoma, przeszlo mi po czasie, zrozumialem ze to nie osoba warta swieczki ale widze ze kobiety ogolnie nie sa warte swieczki :D przez ostatni czas utrzymywalem kontakt z kilkoma i co rusz wylatywaly tematy o bylych :) rozumiem ze zycie jest #!$%@? ale gdybym ja mial plakac nad rozlanym mlekiem to watpie ze ktoras by mnie chciala a widze laski lubia z siebie robic ofiary, albo co gorsza sa zakochane po uszy w bylych :) powiem Wam tyle, szczerze odechciewa mi sie pisania, podrywania czegokolwiek gdy dociera do mnie fakt ze wszystkie kobiety są spaczone na swój sposób swoją relacją z byłym... nie dziwię się ze wielu facetow po prostu rucha i ma #!$%@? na dluzsza znajomosc :D bo po co? meczyc sie? zaczynam to widziec i sam doceniam, unikalem takiego myslenia ale widze ze to ma sens... skoro one sa tak głupie i naiwne to dziwota że faceci nie chcą niczego więcej? Bo po co? By uslyszeć za jakis czas sorrry ale ja tęsknie za byłym? Jebnąć, pobawić się, i cieszyć się życiem :D
#rozkminy #refleksje #logikarozowychpaskow #zwiazki #zycie
  • 6
@Djkudlaty: zebralem sie do kupy :D ale i tak dlugo sie z tym meczylem zaaa długo ale grunt ze czlowiek ostatecznie zluzowal psychicznie :P na wspominki jeszcze sie zbierze ale to nie to co bylo - ogolnie z perspektywy czasu smiac mi sie chce z tego wszystkiego i tyle :D
Niestety szmaty się trafiają ale ta dodatkowo jest natrętna znowu po okresie miesiąca napisała tym razem na facebooka, dziwna jest "Przestaniesz się na mnie gniewac juz ??? Chciałabym z tobą normalnie gadać jak kiedyś a nie ..." równo o 20 wczoraj, pisała że więcej nie odezwie się prosilem a dalej się wpraszać nierozumiem takiego zachowania ale na te wiadomość już nie uzyska odpowiedzi ode mnie :))